Заміни свій котел на Vaillant

Кожна особа, яка користується будь-якою технікою, хоча б раз замислюється над необхідністю або можливістю, чи навіть просто бажанням її зміни або заміни.

Цьому можуть слугувати абсолютно різні причини: тривалий час експлуатації, вихід з ладу обладнання, ситуація, коли вартість ремонту коштує дорожче покупки нової техніки, або Ви, як користувач, бажаєте йти в ногу з прогресом та постійно оновлювати техніку, користуватись тільки новинками ринку, чи навіть якщо колір техніки взагалі не підходить до нового ремонту у Вашій квартирі, і це псує Вам настрій.

Якщо у Вас є бажання або необхідність замінити Ваше обладнання, та якщо ви хочете долучитись до числа наших клієнтів чи замінити свій старий котел (ТМ Vaillant або інших брендів) на новий, ми пропонуємо скористатись нашою новою програмою Vaillant по заміні обладнання

Головною перевагою програми «® Vaillant» – надання повного комплексу послуг:

  • допомого в підборі оптимального обладнання (при необхідності попередній виїзд на об'єкт);
  • демонтаж наявного обладнання;
  • монтаж нового обладнання Vaillant;
  • введення в експлуатацію змонтованого обладнання з подальшим гарантійним обслуговуванням.

При цьому Ви отримуєте професійні та якісні послуги з мінімальними затратами.

Для участі в «програмі лояльності «® Vaillant» Вам необхідно заповнити Анкету, після чого Вам зателефонує співробітник та допоможе провести заміну.

Спеціальна пропозиція

Кожен власник опалювального обладнання (тільки торгових марок Vaillant та інших німецьких брендів) у випадку їх заміни за нашою Програмою, має можливість отримати винагороду в розмір 1200,00 грн.

Для цього необхідно провести заміну Вашого обладнання, а потім відправити електронний запит на розгляд (з копією гарантійного талона обладнання Vaillant, яке Ви обрали, і фотографією обладнання, яке Ви замінили) на e-mail sergey.vin@i.ua.

Після цього з Вами зв'яжеться представник компанії для узгодження всіх деталей.

Відправлення Вашого обладнання здійснюється кур'єрською службою «Нова пошта» «Двері-Склад» за рахунок компанії.

Виплату винагороди здійснює компанія: фірмовий магазин Vaillant

Акція триватиме з 01.03.2017 по 31.08.2017.

Ваш запит не може бути відправлений.