Шукати

Готель «Спейс Рент»

Готельний комплекс «Спейс Рент» пропонує своїм гостям сучасні ексклюзивні та стильні апартаменти у центральній частині міста Луцьк. Оснащення закладу відповідає найвищим вимогам комфортного проживання гостей. Кожний номер обладнаний ванною кімнатою з усіма зручностями, а також повноцінною кухнею.

Без сумніву, надання послуг такого рівня неможливе без встановлення надійного обладнання, що здатне забезпечувати 4-поверхову будівлю опаленням та ГВП. Це завдання було вирішено шляхом встановлення двох теплових насосів geoTHERM VWS 380/3 виробництва Vaillant — визнаного лідера на ринку технологій опалення та вентиляції.

Тепловий насос Vaillant geoTHERM VWS 380/3 типу «ґрунт-вода» ідеально підходить для застосування у приміщенні готелю, що має опалювальну площу 2000 м2. Головне завдання приладу — забезпечення системи опалення, ГВП, а також пасивного холодопостачання.

Геотермальний насос обладнаний міцним спіральним компресором найвищої якості. Крім цього, комплектація включає обмежувач пускових струмів та панель управління зі зрозумілим і дружнім інтерфейсом. Завдяки цьому рішенню власник апарату може використовувати велику кількість режимів і функцій.

Цифри та факти

Визначення будівлі
Найменування проекту:Готель
Тип:Готельний комплекс, 4 поверхи
Локація:м. Луцьк, Волинська область, Україна
Площа:2000 м² площа опалення
ГВС4000 л/доб
Обладнання Vaillant:2 теплових насоси великої потужності geoTHERM VWS 380/3.