Шукати

Приватний триповерховий житловий будинок

Крюківщина — один з мальовничих куточків передмістя Києва, де багатоквартирні будівлі межують із сучасними новозбудованими котеджами. В одному з них — триповерховому приватному будинку з опалювальною площею 350 м2 — ми розробили систему ГВП та опалення на основі теплового насоса, конденсаційного котла і сонячних колекторів.

Одним з ключових елементів системи, який дозволяє щороку зменшувати енерговитрати на понад 70%, є модульний тепловий насос flexoTHERM VWF 87/4. Він використовує повітря, як джерело тепла та має досконалу систему автоматики, а його робота не створює дискомфорту для мешканців будинку завдяки низькому рівню шуму.

Газовий конденсаційний котел ecoTEC plus VUW INT 306/5-5 використовується для опалення та приготування гарячої води, при цьому забезпечує економні витрати палива та високі показники екології. Апарат оснащений електронною системою змішування газ-повітря, а автоматичний підбір оптимальної пропорції дозволяє значно знизити витрати газу. Котел має сучасний стильний дизайн, зручний для обслуговування і користування.

На похилому даху будинку встановлено 3 сонячні колектори auroTHERM classic VFK 135/2 VD для приготування гарячої води з використанням сонячної енергії. Вони сконструйовані за останнім словом техніки з урахуванням загальновизнаних правил техніки безпеки, тому якнайкраще підходять для оснащення сучасної триповерхової будівлі, господарі якої дбають про свої потреби та про навколишнє середовище.

Об’єднання всіх зазначених джерел енергії в одну систему відбувається завдяки буферній ємності з пошаровим нагрівом allSTOR exclusive VPS 500/3-7. Цей пристрій збирає тепло у будь-який час роботи кожного з джерел, а роздача тепла відбувається у постійному режимі. Буферна ємність підвищує економічність роботи системи та практично виключає холості витрати теплової енергії.

Погодозалежний регулятор опалення multiMATIC VRC 700/2 та змішувальний модуль VR 71 регулюють систему, яка з дотриманням принципів енергозбереження та екологічності загалом забезпечує комфортне опалення всього будинку та ГВП в обсязі 500 л/добу.

Цифри та факти

Визначення будівлі
Найменування проекту:Приватний будинок
Тип:Житловий 3-поверховий будинок
Локація:Крюківщина, Київська область, Україна
Площа:350 м² площа опалення
Обладнання Vaillant:Тепловий насос flexoTHERM VWF 87/4;
Конденсаційний котел ecoTEC plus VUW INT 306/5-5;
3 сонячні колектори auroTHERM classic VFK 135/2 VD;
Буферний накопичувач allSTOR exclusive VPS 500/3-7;
Автоматичний регулятор multiMATIC VRC700/2;
Змішувальний модуль VR 71.