Шукати

Семінар центри

Семінари регулярно проводяться у Києві, Львові та Дніпропетровську. Для організації навчань в інших містах необхідне дотримання наступних умов: узгодити дату проведення (див. Графік навчань (248 kB)), забезпечити достатню кількість учасників і приміщення для його проведення.

Просимо враховувати дані умови при заповненні заявки. Кількість учасників - 10-15 осіб.

З питань організації семінарів звертайтесь до регіональних менеджерам у Ваших областях.

Навчальний клас в Києві

Навчальний клас Вайлант в м.Київ розміщений на базі Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут». Історія цього навчального закладу показує постійну орієнтованість на вивчення і впровадження в життя новітніх технічних досягнень. Тому одним з напрямків розвитку цього ВНЗ є співпраця з найбільшими компаніями в т.ч. в області теплотехніки. Компанія Вайллант перша з європейських компаній почала співпрацю з НТУ «КПІ». Технічна база Вайллант в КПІ представлена ​​навчальним класом і теплотехнічної лабораторією.

У навчальному класі, який знаходиться в п'ятому корпусі НТУ КПІ за адресою вул. Політехнічна 6, проводяться всі типи навчань Компанії - для менеджерів з продажу, по інноваційному обладнанню, для проектантів, монтажників і сервісних інженерів. Клас призначений для навчань в групах до 15 осіб. Практична частина навчань проводиться в лабораторії з діючим обладнанням. Лабораторія розміщена в шостому навчальному корпусі КПІ за адресою пр. Перемоги 37-е.

Навчальний клас в м Львів

Навчальний Центр Vaillant знаходиться за адресою м.Львів, вул. Персенківка 57.

Аудиторія розрахована на невелику групу - до 12 чоловік, що дає можливість тренеру відпрацювати програму навчання з кожним слухачем. Навчальний клас адаптований для проведення навчань для менеджерів з продажу, монтажників, проектантів. Пропонуємо Вашій увазі наступні семінари:

  • Техніка продажів у сфері опалювального обладнання;
  • Монтаж обладнання;
  • Тренінг з інноваційного обладнанню та складання комерційних пропозицій;
  • Навчання для початківців проектувальників;

Ми раді бачити Вас на наших семінарах, раді допомогти Вам у вирішенні технічних завдань!