Шукати
Отримати персональну консультаціюШукати
Сервісна підтримка
Отримати персональну консультацію

Електричні опалювальні системиЭлектрические отопительные системы

Електрична енергія може використовуватися для нагріву води та опалення приміщень.

За допомогою електричної енергії ви можете експлуатувати дві різні групи нагрівальних приладів. Електричні водонагрівачі, наприклад, для кухні або ванної, і електричні системи опалення, такі як електричні котли для обігріву приміщень.

Електричні водонагрівачі

Проточні водонагрівачі забезпечують гарячу воду миттєво, тому вони дуже добре підходять для будівель і місць без центральної подачі гарячої води. Раковина, де гаряча вода необхідна тільки кілька разів на день - ідеальне місце для використання проточних водонагрівачів.

Проточні водонагрівачі не вимагають особливого обслуговування, завдяки використанню неізольованою спіралі в якості нагрівального елементу. При використанні цього принципу, нагрівальні елементи в потоці води злегка вібрують, завдяки чому відшаровується вапняний наліт.

Експлуатаційні витрати для такого приладу залежать від вартості електроенергії. Можливо, має сенс розглянути інші рішення з більш низькими експлуатаційними витратами. Поговоріть з Вашим місцевим експертом з ТМ Vaillant, щоб прийняти правильне рішення, виходячи з ваших потреб.

Дізнайтеся більше про проточні водонагрівачі

Електроопалення

Опалення з використанням електроенергії може бути дуже доцільним в якості доповнення до інших варіантів опалення або в певних типах приміщень, де центральне опалення неможливо або небажано. Воно корисно для літнього будинку або невеликого офісу в складському приміщенні.

Прилади прямого обігріву

Прямі обігрівачі забезпечують миттєвим теплом опалювальне приміщення. Вони підходять для приміщень, які використовуються не часто, але які потрібно швидко обігріти (наприклад, підвали або гаражі). Вони недорогі і зазвичай вимагають мінімальної роботи по установці. На відміну від газових приладів їх не потрібно регулярно перевіряти. Ці легкі в обслуговуванні прилади особливо добре підходять для опалення в періоди тимчасового похолодання.

Прямі обігрівачі включають радіатори, конвектори, електричні випромінюючі обігрівачі та тепловентилятори.

Обігрівачі з акумуляцією тепла в нічний час, тепловентилятори і повітряосухувачі

Електричні обігрівачі з акумуляцією тепла, такі як обігрівачі з акумуляцією в нічний час, для генерації тепла використовують електричну енергію, однак тепло не призначене для негайного використання.

Електричні обігрівачі та обігрівачі з акумуляцією в нічний час мають порівняно низьку ефективність: вони витрачають більше енергії, ніж інші джерела енергії. Крім того, для деяких приладів потрібно високовольтне підключення.

Поговоріть зі своїм місцевим експертом Vaillant, щоб знайти найкраще рішення для ваших потреб.

Належна система обігріву

Не існує стандартного рішення при пошуку належної системи обігріву. Однак знайти таку систему, яка відповідає Вашим потребам, не складно. Поговоріть з фахівцями з ТМ Vaillant. Вони можуть допомогти Вам у плануванні Вашої нової опалювальної системи.