Искать

Громадська організація «Берег КАМП»

Дитячий табір відпочинку, яким опікується громадська організація «Берег КАМП», розташований у с. Великі Береги Закарпатської області. Оздоровчий табір приймає маленьких відпочивальників у 3-поверховій будівлі, що має опалювальну площу 600 м2. Для комфортного перебування дітей у закладі також необхідно забезпечити ГВП в обсязі 1000 л/добу.

Для якісного відпочинку дітей систему енергозабезпечення будівлі було побудовано на базі модульного теплового насоса flexoTHERM VWF 87/4.

Модульний тепловий насос Vaillant flexoTHERM exclusive VWF 87/4 в якості джерела для опалення і гарячого водопостачання використовує тепло ґрунту, води або зовнішнього повітря, що, як відомо, є невичерпними джерелами енергії. Інноваційні теплові насоси flexoTHERM дозволяють використовувати цю енергію у повній мірі, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. Вибір найбільш ефективного джерела енергії дозволяє максимально знизити витрату електроенергії, яка використовується для трансформації природного тепла в тепло будинку.

Тепловий насос flexoTHERM VWF 87/4 забезпечує бездоганний комфорт користувачів завдяки температурі нагріву до 65 °С, низькому рівню шуму (до 42 дБ) та досконалій системі автоматики. Іншими перевагами апарату є висока енергоефетивність, тривалий термін служби, можливість віддаленого моніторингу та управління, облік спожитої та виробленої енергії. Компактні розміри і ергономічний дизайн доповнюють перелік переваг насосу, які зумовили вибір саме цього пристрою для оснащення табору.

Для оптимальної роботи насоса flexoTHERM VWF 87/4 застосовано модуль VR 70 для передачі даних стандарту eBus.

Цифри та факти

Визначення будівлі
Найменування проекту:Оздоровчий дитячий табір
Тип:3-поверховий будинок
Локація:с. Великі Береги, Закарпатська область, Україна
Площа:600 м² площа опалення
Обладнання Vaillant:Модульний тепловий насос flexoTHERM VWF 87/4
Модуль VR 70