Искать

Офіційна заява Vaillant Group

Група Вайллант та 16000 наших співробітників в багатьох країнах світу відстоюють цінності свободи, демократії, толерантності та верховенства права. Ми з глибоким сумом та великою стурбованістю стежимо за війною, що відбувається в Україні. Наші думки та наша солідарність з нашими колегами та партнерами в Україні, їхніми родинами, а також з величезною кількістю людей, які постраждали через війну у Європі. Ми постійно контактуємо з нашими українськими колегами та підтримуємо їх та їхні родини у цей складний час. Крім того, Група Вайллант разом зі своїм давнім партнером благодійною організацією SOS Дитячі містечка проводить благодійну кампанію, направлену на підтримку українських дітей та їх сімей, що разом з іншими ініціативами включатиме нашу участь у відновленні зруйнованих чи пошкоджених будинків сімейного типу. Ще з початку війни ми припинили поставки нашої техніки до країн Росії та Білорусії.

Ми абсолютно усвідомлюємо, що лише російський уряд несе повну відповідальність за війну, атакуючи суверенну і демократичну країну. Ми закликаємо російський уряд негайно припинити вогонь і припинити війну.

Щиро ваш, Доктор Норберт Шидек

Технічна підтримка у Telegram

Приєднуйтесь до телеграм каналу технічної підтримки Vaillant Group

Сервисным партнерам

Информация для настоящих и будущих сервисных партнеров компании Vaillant

Зарегистрироваться на семинар

Компания Vaillant регулярно проводит семинары для партнеров.

Инновации. Каталог готовых решений

Загружайте каталог готовых решений по отоплению и горячему водоснабжению на базе инновационного оборудования ТМ Vaillant. Каталог включает в себя: типовые задачи, советы по подбору оборудования, аргументы и схемы.

Vaillant CAD. Новые возможности для проектирования

Новый програмный CAD модуль сделает процесс проектирования более легким и быстрым