Шукати

Ми використовуємо файли cookie та технології відстеження третіх сторін, щоб запам'ятати Ваші уподобання, виміряти та проаналізувати використання наших веб-сайтів і оптимізувати наш Інтернет -маркетинг. Ви можете керувати використанням файлів cookie через налаштування браузера та відкликати свою згоду в будь-який час. Для отримання додаткової інформації ознайомтесь з нашою Політикою конфіденційності. Якщо Ви згодні з її умовами, будь ласка, натисніть «прийняти».

Прийняти Відхилити

Контактна інформація

ДП "Вайллант Група Україна"
З питань придбання обладнання Vaillant, а також з питань сервісного обслуговування звертайтеся за номером інформаційно-сервісної служби 0-800-50-18-05 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів України).
Головний офіс компанії:

01015, м. Київ, Україна,
вул. Лаврська, 16

тел.: 0-800-50-18-05 багатоканальна інформаційна лінія
тел.: 0 (44) 339-98-40 тільки адміністративні (організаційні) питання
факс: 0(44) 339-98-42
e-mail: info@vaillant.ua

www.facebook.com/vaillant.ua
Compliance @ Vaillant Group. Якщо Вам стало відомо про порушення чинного законодавства, Кодексу поведінки Vaillant Group або інших наших внутрішніх правил та положень, за допомогою цієї системи повідомлення BKMS ви можете нас сповістити про таке порушення. З повідомленням до команди з Комплаєнсу Vaillant Group можуть звертатися всі наші співробітники, ділові партнери та клієнти. Ваше повідомлення може бути подано також анонімно. Запрошуємо Вас у разі необхідності користуватись даним інструментом та допомогти нам рухатись у напрямку слідування законодавству.

Система повідомлення BKMS доступна за наступним посиланням:
https://www.bkms-system.net/vaillant