Шукати

Об’єкти

Приватний триповерховий житловий будинок

Одним з ключових елементів системи, який дозволяє щороку зменшувати енерговитрати на понад 70%, є модульний тепловий насос flexoTHERM VWF 87/4

IT House — інноваційний проект багатоповерхового житлового будинку

Абсолютно новий для нашої країни формат багатоповерхового житла

Оздоровчий комплекс "Жайворонок"

Для забезпечення великих потреб комплексу використано два каскадно підключені потужні теплові насоси geoTHERM VWS 300/3, що використовують низькопотенційне тепло ґрунту в якості джерела

Дитячий табір у м. Мукачево

Два теплові насоси типу повітря-вода aroTHERM VWL 155/3 — прості у монтажі, надійні та багатофункціональні моноблочні теплові насоси, які працюють на потреби опалення, ГВП та охолодження.

Розважальний центр «Промінь»

Для забезпечення таких масштабних потреб встановлено 8 конденсаційних котлів ecoTEC plus VU OE 1206/5. Це ідеальне рішення для створення компактної і водночас потужної котельні.

Приватний будинок у м. Мукачевому

У будинку було встановлено підлоговий конденсаційний газовий котел ecoVIT VKK 476 та електричний котел eloBLOCK VE21 для функціонування системи опалення і приготування гарячої води

Дитячий дошкільний навчальний заклад «Веселка»

В одному зі спеціальних приміщень садка встановлено 2 теплових насоса geoTHERM VWS 380/3 з каскадним підключенням

Готельно-ресторанний комплекс «Маленька квітка»

Тепловий насос geoTHERM VWS 171/2 типу «розсіл-вода» характеризується високим коефіцієнтом перетворення, компактним виконанням, тихою роботою.

Навчально-виховний центр Святого Зигмунда

Встановлено тепловий насос aroTHERM VWL 85/3 — багатофункціональний насос, який функціонує за принципом «повітря-вода» та працює для забезпечення опалення, ГВП та охолодження.

Торгово-розважальний комплекс «Сітіпарк»

Кожен котел ecoTEC plus VU OE 1006/5-5оснащений модульованим пальником, за рахунок чого можна регулювати потужність в діапазоні від 20% до 100%

Головний офіс Vaillant Group Ukraine

Облаштування системи теплопостачання виконано на основі електричних котлів, теплових насосів типу повітря/вода і системи сонячних колекторів

Готель «Спейс Рент»

Тепловий насос Vaillant geoTHERM VWS 380/3 типу «ґрунт-вода» ідеально підходить для застосування у приміщенні готелю, що має опалювальну площу 2000 м2. Головне завдання приладу — забезпечення системи опалення, ГВП, а також пасивного холодопостачання.

Громадська організація «Берег КАМП»

Модульний тепловий насос Vaillant flexoTHERM exclusive VWF 87/4 в якості джерела для опалення і гарячого водопостачання використовує тепло ґрунту, води або зовнішнього повітря, що, як відомо, є невичерпними джерелами енергії.

Екологічно чистий пляжний ресторан «Aan Zee», м. Оoствоорне

Ресторан «Aan Zee» був побудований на дамбі заввишки 9 метрів над рівнем моря.

Двоквартирний екологічний будинок у м. Розрат

В 2010 р. у Розрат був побудований "енергозберігаючий будинок"

Науковий центр Fraunhofer inHaus у м. Дуйсбург

У науковому центрі Fraunhofer inHaus проводиться велика кількість досліджень, а також координується робота декількох науково-дослідницьких інститутів Fraunhofer.

Енергосберігаючий будинок Umwelt Arena

«Енергозберігаючий будинок» Umwelt Arena компанії René Schmid Architekten AG був побудований у 2012 році недподелку від м. Цюрих.

Енергосберігаючий дім на озері у м. Калкар

Пілотний проект "Той, що живе з баченням", запущений у 2011 році, представляє собою дослідницьку будівлю площею 120 кв.м., спроектовану у відповідності до стандартів енергозбереження.

Ресторан “GlückundSeligkeit” (Щастя та блаженство)

Ресторан “GlückundSeligkeit” (Щастя та блаженство), розтошований у стильній реконструйованій будівлі церкви, з 2005 року обслуговує відвідувачів чудово поєднаючи історичне минуле та сучасність.

Енергоефективна офісна будівля кубічної форми у м. Білефельд

Сучасна яскрава офісна будівля кубічної форми представляє собою вражаючий символ компанії, власникам якої є брати Майкл та Удо Хайлер.

Житловий енергоефективный будинок у м. Зундерн

Чарівна віла площиною 260 кв.м., в архітектурному виконанні у стилі рубежу століть, стала новим житлом для сім’ї з чотирьох чоловік.