Шукати

Приватний будинок у м. Мукачевому

Інноваційне високоякісне обладнання Vaillant для опалення і гарячого водопостачання пропонується у вигляді готових рішень, розроблених досвідченими спеціалістами Vaillant, індивідуально підібраних систем для квартир, приватних будинків та цілих комплексів — відповідно до потреб, розміру приміщень, кількості поверхів будівлі, погодно-кліматичних умов регіону тощо. Саме так Vaillant докладає всіх зусиль для реалізації побажань своїх споживачів, а кожен такий об’єкт перетворюється на цікаве завдання, над яким ми працюємо із захопленням і результатом якого пишаємось.

Так, у м. Мукачевому ми отримали задачу забезпечити опалення, гаряче водопостачання та нагрів басейну у 2-поверховому приватному будинку з опалювальною площею 450 м2.

У будинку було встановлено підлоговий конденсаційний газовий котел ecoVIT VKK 476 та електричний котел eloBLOCK VE21 для функціонування системи опалення і приготування гарячої води. Зручне підключення, інтуїтивно зрозуміле управління та безшумна робота — це переваги, які завжди високо оцінюють наші користувачі. Бездоганна якість обладнання, висока ефективність використання енергії та проста діагностика доповнюють перелік позитивних рис цих пристроїв, та найголовнішою з них є можливість інтегрування із системами з іншими джерелами енергії. Було прийнято рішення поєднати використання газового та електричного котла із сонячними колекторами, які здатні покривати значну частину потреб в енергії 6–7 місяців на рік, а в інший час — допомагати системі опалення.

На даху будинку ми встановили 12 плоских сонячних колекторів auroTHERM plus VFK 145 V. Тепло, отримане від сонця, надходить до станції auroFLOW exclusive VPM 60/2 S, що оптимізує роботу системи для отримання максимальної кількості сонячної енергії. Ця станція, у свою чергу, переносить отриману енергію у буферну емність allSTOR exclusive VPS 1000/3-7, що накопичує тепло, отримуване від усіх перерахованих пристроїв.

Управління системою здійснюється за допомогою автоматики та регуляторів multiMATIC VRC 700, VR 900.

Цифри та факти

Визначення будівлі
Найменування проекту:Приватний будинок
Тип:2-поверховий будинок
Локація:м. Мукачево, Закарпатська область, Україна
Площа:450 м² площа опалення
ГВС та нагрів басейну600 л/доб; 5*15 м
Обладнання Vaillant:Конденсаційний котел ecoVIT VKK 476;
Електричний котел eloBLOCK VE21;
12 сонячнячних колекторів auroTHERM plus VFK 145 V;
Буферна ємність allSTOR exclusive VPS 1000/3-7;
Станції для сонячних систем auroFLOW exclusive VPM 60/2 S;
Автоматика та регулятори multiMATIC VRC 700, VR 900