Шукати

Головний офіс Vaillant Group Ukraine

Ми високо цінуємо роботу всіх працівників Vaillant, адже їхні спільні зусилля та здобутки дозволяють неперервно втілювати основні принципи компанії — впровадження екологічно чистих та енергозберігаючих систем опалення і вентиляції. Саме тому ми створили найкомфортніші умови для плідної роботи команди головного офісу Vaillant Group Ukraine

Офіс розташований у самому серці Києва та займає 510 м2 одного з поверхів офісної будівлі. Облаштування системи теплопостачання виконано на основі електричних котлів, теплових насосів типу повітря/вода і системи сонячних колекторів.

Система передбачає одночасне використання двох теплових насосів типу повітря/вода — aroTHERM VWL 155/3 та aroTHERM VWL 75/5 AS, що працюють в каскад та використовуються для опалення, приготування гарячої води та охолодження. Серед безперечних переваг aroTHERM VWL 155/3 — сучасний довговічний компресор, максимальне використання відновлюваної енергії при роботі в системі з іншим опалювальним обладнанням, а також низький рівень шуму. Для експлуатації теплового насоса використовується модуль управління тепловим насосом VWZ AI з рідкокристалічним екраном.

Задачі щодо електропостачання офіса частково беруть на себе 14 сонячних панелей auroPOWER VPV P 290/2 M SWF. Вони працюють навіть у хмарну погоду, хоч і з меншою продуктивністю. Перетворення постійного струму від фотоелектричних модулів на змінний струм з відповідними параметрами, що подається у загальну електромережу здійснює інвертор VPV I 3000/1 400 V.

Також на задоволення потреб у гарячому водопостачанні працює ємнісний водонагрівач uniSTOR VIH R 120/6. Настінні електричні котли eloBLOCK VE 24 (2 шт.) дозволяють підтримувати необхідну температуру в офісі завдяки великій потужності при досить компактних розмірах.

Управління системою гарячого водопостачання, включаючи рециркуляцію та вентиляцію, здійснює multiMATIC VRC 700/6, що вміщує персональний розклад і режим роботи кожного опалювального контуру, гарячого водопостачання, лінії рециркуляції та вентиляції. Управління змішувальними контурами здійснюється за допомогою змішувального модуля VR 71. Завдяки точному і швидкому регулюванню користуватися пристроями дуже зручно і просто.

Установка recoVAIR VAR 360/4 з рекуперацією тепла забезпечує свіже повітря у кабінетах, та дозволяє економити до 20% витрат на опалення та охолодження.

Система оснащена блоком передачі даних VR 920, який дозволяє віддалено управляти системою опалення, охолодження і вентиляції за допомогою смартфона або планшета з будь-якої точки світу. Крім того, завдяки цьому пристрою сервісний спеціаліст може дистанційно діагностувати та виконувати налаштування обладнання.

Цифри та факти

Визначення будівлі
Найменування проекту:Головний офіс Vaillant Group Ukraine
Тип:Офісна будова
Локація:вул. Лаврська 16, Київ, Україна
Площа:510 м² площа опалення
Обладнання Vaillant:Тепловий насос aroTHERM VWL 155/3;
Тепловий насос aroTHERM VWL 75/5 AS;
14 фотоелектричних модулі auroPOWER VPV P 290/2 M SWF;
Інвертор VPV I 3000/1 400 V;
2 електричних котла eloBLOCK VE 24 R13;
Ємнісний водонагрівач uniSTOR VIH R 120/6;
Системи вентиляції з рекуперацією тепла recoVAIR VAR 360/4;
Автоматичний регулятор опалення multiMATIC VRC 700/5;
Модуль управління теплового насосу VWZ AI;
Змішувальний модуль VR 71;
Блок передачі даних VR 900.