Шукати

Розважальний центр «Промінь»

У самому серці Луцька гостинно запрошує відвідувачів 5-поверховий розважальний центр «Промінь». Тут лучанам та гостям міста пропонуються найрізноманітніші послуги, розваги та магазини — кінотеатр, дитячий комплекс, сервіс краси, боулінг, більярд, караоке, а також кав’ярні та фудкорт. Обов’язковою умовою успішного функціонування такого комплексу є постійне постачання гарячої води та опалення, і це завдання успішно виконує обладнання Vaillant.

Витрати гарячої води усього розважального центру сягають 6000 л/добу, а опалювальна площа становить 14 000 м2. Для забезпечення таких масштабних потреб встановлено 8 конденсаційних котлів ecoTEC plus VU OE 1206/5. Це ідеальне рішення для створення компактної і водночас потужної котельні, що гарантує не лише економні витрати палива, а й високі екологічні показники. Робочий тиск цих конденсаційних котлів дозволяє успішно використовувати їх у створеній системі забезпечення ГВП та опалення навіть з її великою гідростатичною висотою.

Буферна ємність allSTOR plus VPS 1000/3 — високоякісна сталева накопичувальна ємність з пошаровим нагрівом, що акумулює надлишкове тепло для подальшого використання у системі. Тепло, накопичене у буферній ємності, використовують дві станції aquaFLOW exclusive VPM 40/45/2 W для приготування гарячої води у проточному режимі. Ці станції ідеально підходять для задоволення потреб у великій кількості гарячої води. Крім того, проточний нагрів виключає накопичення мікроорганізмів у системі, а спеціальна конфігурація пластин запобігає утворенню накипу.

Два погодозалежні каскадні регулятори calorMATIC VRC 630/3 дозволяють управляти системою відповідно до температури зовнішнього повітря.

Таким чином, обладнання Vaillant забезпечує комфортне та гігієнічне гаряче водопостачання та опалення розважального центру, успішно задовольняє масштабні потреби 5-поверхової будівлі та дарує тепло, комфорт і затишок усім відвідувачам та працівникам РЦ «Промінь».

Цифри та факти

Визначення будівлі
Найменування проекту:Розважальний центр
Тип:5-поверхова будівля
Локація:м. Луцьк, Волинська область, Україна
Площа:14000 м² площа опалення
Обладнання Vaillant:8 Конденсаційних котлів ecoTEC plus VU OE 1206/5-5;
Буферна ємність allSTOR plus VPS 1000/3-5;
2 cтанції приготування гарячої води aguaFLOW exclusive VPM 40/45/2 W;
2 погодозалежних каскадні регулятори calorMATIC VRC 630/3.