Шукати

Торгово-розважальний комплекс «Сітіпарк»

Торгово-розважальний комплекс «Сітіпарк» розташований у самому центрі міста Луцьк. Це унікальний комплекс для активного відпочинку, який пропонує відвідувачам різноманітні магазини та послуги, кафе, нічний клуб, спортивний майданчик та розваги для малечі. На території комплексу регулярно влаштовують різноманітні заходи — експозиції, свята та спортивні змагання. Комфорт відвідувачів у будь-яку пору року є одним з пріоритетів діяльності комплексу, тому завдання із забезпечення тепла у приміщеннях було вирішено за допомогою ефективного, надійного та екологічного обладнання Vaillant.

Для опалення приміщень комплексу було вирішено встановити газові конденсаційні котли ecoTEC plus VU OE 1006/5-5. Один такий котел використовує 100 кВт для опалення великих домоволодінь з площею біля 1000 квадратних метрів. З огляду на велику опалювальну площу «Сітіпарк», було встановлено 2 котли ecoTEC plus VU OE 1006/5-5.

Основна технологія, закладена в котел — використання прихованого тепла конденсації продуктів згоряння для збільшення. Такі котли демонструють дуже хороший ККД (до 105% в опалювальний сезон) при досить економних витратах газу.

Кожен котел ecoTEC plus VU OE 1006/5-5оснащений модульованим пальником, за рахунок чого можна регулювати потужність в діапазоні від 20% до 100%. Теплообмінник зроблений з надійної і високоміцної нержавіючої сталі і відрізняється зниженим гідравлічним опором. При цьому котел має компактні розміри, а настінне встановлення дозволяє використати площу котельні максимально ефективно.

Для управління системою опалення встановлено погодозалежний регулятор multiMATIC VRC 700/5 з дисплеєм, який має простий і зручний інтерфейс та пропонує користувачу різноманітні функції та режими.

Цифри та факти

Визначення будівлі
Найменування проекту:Торгово-розважальний комплекс
Тип:2-поверхова будивля
Локація:м. Луцьк, Волинська область, Україна
Площа:2500 м² площа опалення
Обладнання Vaillant:2 конденсаційні котли великої потужності ecoTEC plus VU OE 1006/5-5
Погодозалежний регулятор multiMATIC VRC 700