Шукати

Церква Мартіні в м. Білефельд

Ресторан “GlückundSeligkeit” (Щастя та блаженство), розташований у стильній реконструйованій будівлі церкви, з 2005 року обслуговує відвідувачів, блискуче поєднуючи історичне минуле та сучасність.

Будівля із повнотілої цегли, виготовленої в неготичному стилі, характеризується особливими стильними елементами на вікнах та конфорках, а також захоплюючими уяву вітражами на хорах. Під час ретельної реконструкції проміжна стеля була знята, а стіна до бокового проходу церкви розкрита. Галерея стала невеликою залою, яка виявилась практично невидимою за рахунок віконних елементів у стрілчатих арках. Крім того, колишня дерев’яна галерея для органу була замінена залізо подібною конструкцією, в яку був встроєний коктейль-хол, розрахований на 45 гостей. На першому поверсі влаштовано приміщення на 250 гостей у головному та боковому проходах. Поряд з цим приміщенням знаходиться ресторанний зал, призначений для приватних свят та конференцій (70 місць для посадки). В літній час передбачена пивна галявина, що забезпечує додатковуі 350 місць для посадки.

Оздоблення та неготичні елементи, прикрашені кольором та світлом, створюють загальне гармонійне враження. Архітектори, технічні проектувальники, спеціалісти з санітарно-технологічного обладнання, спеціалісти з опалення та вентиляції зробили свій внесок у реконструкцію широкого приділу довжиною 29 м., завширшки 18 м. та висотою 15,5 м. Єдиним рішенням для рівномірного та комфортного розподілення тепла, була установка відповідно розроблено, системи опалення теплою підлогою в поєднанні із потужною вентиляційною системою. Обмін повітрям здійснюється не помітно для гостей на висоті 10м. Запити на тепло, що можуть змінюватися протягом декількох годин, задовольняються за допомогою економічного каскаду з 2-х котлів ecoCRAFT виробництва компанії Vaillant, що був розроблений відповідним чином. Разом з вентиляційною системою та опаленням підлоги ця схема створює комплексну систему, яка виявилась для ресторану дуже гарною інвестицією.

Визначення будівлі
Визначення, найменування проекту:Церква Мартини в г. Білефельд
www.glueckundseligkeit.de
Тип:Ресторан
Місцезнаходження:Artur-Ladebeck-Straße 57, Bielefeld (г. Білефельд)
Завершення будівництва:2005 рік
Основні параметри –
Площа:
620 м² площа для відвідувачів
Основні параметри–
Технологія:
  • Вентиляційна система з регенерацією тепла
  • Опалення тёплою підлогою
  • Статичне опаленя у господарчих приміщеннях
Основні параметри–
Енергетична концепція:
Каскад ecoCRAFT, побудований з двох конденсационных котлів, розташованих на підлозі.
Власник будівлі:Власник ресторану Ахим Фіолка, компанія Living Event GmbH, м. Вертер
www.x-living.de
Архітектура:Карл Зибольд та Фридрих Грабнер, м. Білефельд (1897);
brunsarchitekten, Bielefeld (оновленне та перебудоване 2005)
www.brunsarchitekten.de
Проектувальник обладнання:Проектувальник обладнання:
компанія Figge Engineers, м. Білефельд
Проектування обладнання: Дитер Андерс, м. Білефельд
Інші технічні проектувальники:Встановлення обладнання: Компанія Fritz Michel Gas Wasser Licht, м. Білефельдwww.fritzmichel.de
Системи кондиціонування повітря: компанія Kissing
Холодильна технологія: компанія Ronald Althoff, Хидденхаузен
Електрична технологія: компанія Elektro Becker, м. Ерлінгхаузен