Шукати

Оздоровчий комплекс "Жайворонок"

«Жайворонок» — це унікальний сучасний і комфортний комплекс відпочинку, що поєднує оздоровчу силу термальних джерел, мальовничий край неповторних українських Карпат, неймовірно смачну кухню, ароматні вина і своєрідний фольклорний колорит, який властивий тільки цьому регіону. Сучасний дизайн та новітнє оснащення комплексу гарантують комфортні умови проживання та прийдуться до душі навіть найвибагливішому гостю. І в цьому визначну роль відіграє надійне високоякісне обладнання Vaillant, покликане зробити енергозабезпечення максимально економічним та екологічним.

Для забезпечення великих потреб комплексу в опаленні та ГВП використано два каскадно підключені потужні теплові насоси geoTHERM VWS 300/3, що використовують низькопотенційне тепло ґрунту в якості джерела. Багатошарова шумоізоляція зумовлює тиху роботу пристроїв, тож ніщо не заважає гостям комплексу повноцінно відпочивати. Насоси geoTHERM VWS 300/3 мають вбудований погодозалежний регулятор опалення та гарячого водопостачання, що робить їх використання надзвичайно простим та зручним.

На даху будівлі встановлено 5 плоских сонячних колекторів auroTHERM classic VFK 125/2 VD, які ефективно поглинають сонячну енергію завдяки спеціальному покриттю робочої поверхні. Вони сконструйовані за останнім словом техніки та з урахуванням загальновизнаних правил техніки безпеки.

Оскільки оздоровчий комплекс має значні потреби в теплі, сонячний контур доповнено насосною групою VMS 70, що дозволяє облаштувати сонячну систему для будь-яких цілей (ГВП, підігрів басейну, підтримання опалення, технологічні потреби тощо). Насосна група має компактний дизайн і широкі можливості зі встановлення.

Цифри та факти

Визначення будівлі
Найменування проекту:Оздоровчий комплекс, готель, ресторан
Тип:2-поверховий будівля
Локація:м. Берегово, Закарпатська область, Україна
Площа:600 м² площа опалення
Забеспечення ГВС:3000 л/доб
Обладнання Vaillant:2 теплових насоси geoTHERM VWS 300/3;
5 сонячних колекторів auroTHERM classic VFK 125/2 VD;
Насосна група сонячного контуру VMS 70.