Шукати

Навчально-виховний центр Святого Зигмунда

Навчально-виховний центр Святого Зигмунда — це заклад для дітей та дітей-сиріт, натхненням для створення якого був приклад життя та служіння ближнім святого Зигмунда Гораздовського, священика, який жив і працював у Льовові. Метою роботи центру є забезпечення різнобічного розвитку дітей відповідно до їх задатків, нахилів та здібностей. Це завдання успішно виконують вихователі та педагогічні працівники центру, а задачу із забезпечення опалення та ГВП для комфортного і безпечного навчання дітей було успішно реалізовано компанією Vaillant.

Було встановлено тепловий насос aroTHERM VWL 85/3 — багатофункціональний насос, який функціонує за принципом «повітря-вода» та працює для забезпечення опалення, ГВП та охолодження. У корпусі пристрою поєднані контур холодоагенту та циркуляційний електронасос для системи опалення та холодопостачання. Подібне рішення істотно спрощує процес проектування інженерної схеми, налаштування роботи теплового насоса. Крім того, aroTHERM VWL 85/3 є надзвичайно простим у використанні, має зручну панель управління з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, тому не викликає труднощів для працівників центру, які дбають про комфорт і тепло маленьких вихованців.

Роботу теплового насоса було вирішено доповнити геліосистемою з шести сонячних колекторів auroTHERM classic VFK 135/2 VD, встановлених на похилому даху будівлі, та станції auroFLOW VPM 15 D. Колектори мають алюмінієво-мідний абсорбер та екстра-міцне скло із селективним покриттям для ефективного поглинання сонячної енергії. Станція для облаштування не схильних до закипання сонячних геліосистем Vaillant auroFLOW plus VPM 15 D повністю виключає закипання теплоносія при низькому споживанні тепла за рахунок зливу робочої рідини з колекторів за технологією Drain Back.

Встановлену систему доповнюють регулятор multiMATIC VRC700/5 та модуль управління VWZ AI, завдяки яким можна здійснювати погодозалежне управління, обирати найефективніше джерело енергії та оптимізувати роботу обладнання.

Цифри та факти

Визначення будівлі
Найменування проекту:Навчально-виховний центр Святого Зигмунда
Тип:3-поверхова будівля
Локація:м. Стрий, Львівська область, Україна
Площа:1000 м² площа опалення
ГВС:550 л/доб
Обладнання Vaillant:Тепловий насос aroTHERM VWL 85/3;
6 сонячних колекторів auroTHERM classic VFK 135/2 VD;
Станція для сонячних систем auroFLOW VPM 15 D;
Регулятори та модуль управління multiMATIC VRC 700, VWZ AI.