Шукати

Дитячий дошкільний заклад «Веселка»

У дошкільному навчальному закладі «Веселка» створено всі умови для комфортного та безпечного перебування вихованців, і віднедавна заклад перейшов на енергозберігаючі технології для забезпечення опалення та ГВП. Завдяки обладнанню Vaillant двоповерхову будівлю з опалювальною площею 650 м2 забезпечено теплом, а гаряча вода готується в обсязі 2500 л/добу.

В одному зі спеціальних приміщень садочка встановлено 2 теплові насоси geoTHERM VWS 380/3 з каскадним підключенням. Ці потужні насоси використані для опалення і гарячого водопостачання на основі низькопотенційного тепла ґрунту. Завдяки багатошаровій шумоізоляції робота насосів не заважає дошкільнятам займатися і відпочивати.

Також система передбачає використання сонячної енергії, для акумуляції якої використано 4 сонячні колектори auroTHERM exclusiv VTK 570/2 з високоефективними вакуумними абсорберами, що дозволяють отримувати енергію від прямого та від розсіяного сонячного випромінювання. Колектори працюють цілий рік, навіть при від’ємних температурах.

Тепло, отримане від теплових насосів та сонячних колекторів, накопичується у 2 буферних ємностях allSTOR plus VPS 800/3-5 з пошаровим нагрівом та високоефективною теплоізоляцією. У систему також інтегровано електричний котел Protherm Ray 14K — сучасний настінний опалювальний електрокотел з повною модуляцією (рівномірним розподілом навантаження на 2 ТЕНи), який має сучасний дизайн та оновлену панель управління. У котел попередньо встановлено насос, розширювальний бак, системи діагностики та безпеки.

Управління комплексною системою опалення здійснюється за допомогою погодозалежного регулятора calorMATIC VRC 630/3. Регулятор дозволяє управляти роботою котельні на основі температури повітря ззовні завдяки спеціальному датчику зовнішньої температури. Таким чином, після одноразового налаштування пристрою підтримується комфортна температура приміщення усього закладу.

Цифри та факти

Визначення будівлі
Найменування проекту:Дитячий дошкільний заклад «Веселка»
Тип:Дитячий садок
Локація:с.Гнідин, Київська область, Україна
Площа:650 м² площа опалення
Обладнання Vaillant:2 теплових насоси geoTHERM VWS 380/3;
4 вакуумних сонячних колектори auroTHERM exclusiv VTK 570/2;
2 буферних накопичувачі allSTOR plusVPS 800/3-5;
Електричний котел Protherm Ray 14K;
Погодозалежний регулятор calorMATIC VRC 630/3.