Шукати

Житловий багатоповерховий будинок IT House у м. Львів

IT House — інноваційний проект багатоповерхового житлового будинку у Львові, що являє собою абсолютно новий для нашої країни формат житла. Оригінальний проект передбачає застосування сучасних технологічних рішень на засадах енергозбереження та енергоефективності, що забезпечують мешканцям тепло та комфорт з оптимальним споживанням ресурсів.

Енергетична концепція 10-поверхового будинку, до розробки та втілення якої було залучено компанію Vaillant, передбачає використання тепловідбивної ізоляції, єдиної системи централізованого опалення, енергоощадних вікон, опалювальних котлів та індивідуальних електролічильників тепла. Усі ці рішення дозволяють досягти високої теплоізоляції, зменшити теплозатрати та економити на оплаті електроенергії.

Ключовим рішенням від Vaillant, яке стало визначальним в енергетичній концепції IT House, стало встановлення системи сонячної енергії.

На даху будинку розташовані незакипаючі сонячні системи, що використовуються для нагріву води для побутових потреб. Сонячні колектори auroTHERM classic ефективно поглинають сонячну енергію та перетворюють її на теплову, забезпечуючи надходження 70% енергії для підігріву води. Решту необхідної енергії виробляють газові конденсаційні котли ecoTEC plus.

Управління роботою усієї системи опалення здійснюється за допомогою автоматичного погодозалежного регулятора multiMATIC, який має функцію вибору найефективнішого джерела енергії та оптимізації роботи обладнання. Реагуючи на зміни температури повітря на вулиці, пристрій підтримує комфортний режим у приміщенні. Додатково встановлено інноваційний блок передачі даних VR 900, що забезпечує віддалений доступ до управління системою опалення.

Отримана від сонця енергія, а також енергія, вироблена газовими конденсаційними котлами, накопичується у багатофункціональному баку allSTOR на 960 л.

Таким чином, дахова котельня будинку забезпечує опаленням усі 72 квартири, а використання сонячної енергії не лише дозволяє знизити потреби в енергії з традиційних джерел та значно заощадити, а й виступає екологічно доцільним рішенням для сучасного житла.

Цифри та факти

Визначення будівлі
Найменування проекту:IT House
Тип:Житловий багатоповерховий будинок
Локація:вулиця Студинського, Львів, Украина
Завершення будівництва:2017
Площа:5150 м² площа опалення
Обладнання Vaillant:26 плоских сонячних колекторів auroTHERM classic VFK 135/2 VD;
6 газових конденсаційних настінних котлів ecoTEC plus VU OE 1006/5-5;
Буферна ємність allSTOR plus VPS 1000/3-5;
3 станціі для незакипаючої сонячної системи VPM 15 D та VPM 30 D;
Регулятор multiMATIC VRC700/2
VR 71; VR 900.
Власник будівлі:
IT Cluster
itcluster.lviv.ua