Шукати

Готельно-ресторанний комплекс «Маленька квітка»

У готельно-ресторанному комплексі «Маленька квітка» створено всі умови для комфортабельного відпочинку гостей: затишні класичні інтер’єри, зручні меблі, сучасна техніка, система клімат-контроль, телебачення та Інтернет. Невід’ємними складовими вдалого відпочинку гостей є повністю обладнані санвузли з постійною подачею гарячої води, а також комфортна температура у приміщенні, яку в холодні пори року забезпечує справне опалення. Тому для оснащення комплексу було обрано високоякісне обладнання від надійного виробника — Vaillant.

Для забезпечення потреб у теплі було розроблено систему з двох теплових насосів та гідравлічної станції. Усі прилади відмінно поєднуються один з одним, а їхня злагоджена робота дає найкращий результат не лише завдяки неперевершеній якості обладнання, а й залученню провідних та надійних спеціалістів з монтажу.

Моноблочний тепловий насос aroTHERM VWL 155/2 типу «повітря-вода» призначений для опалення, гарячого водопостачання та охолодження. У якості джерела він використовує низькопотенційне тепло зовнішнього повітря. Багатофункціональність, простий монтаж і надійна установка — основні переваги цього апарату.

Тепловий насос geoTHERM VWS 171/2 типу «розсіл-вода» характеризується високим коефіцієнтом перетворення, компактним виконанням, тихою роботою, крім того, має вбудований погодозалежний регулятор системи опалення та ГВП з підрахунком і відображенням кількості отриманого тепла навколишнього середовища.

Гідравлічна станція Vaillant VWZ MEH 61 призначена для опціонального монтажу в систему з тепловим насосом aroTHERM. Станція має електричний ТЕН для додаткового або резервного догріву та вбудовану панель для управління тепловим насосом.

Регулятор Vaillant calorMATIC VRC 470f є бездротовою та інтелектуальною системою управління і контролю мікроклімату з погодозалежним регулюванням. Він пропонує регулювання залежно від температури зовнішнього повітря і температури повітря у приміщенні, має комбінований цифровий таймер для тимчасового керування опаленням і гарячим водопостачанням з програмуванням на тиждень, а також повністю оновлений інтерфейс користувача і дизайн пристрою.

Цифри та факти

Визначення будівлі
Найменування проекту:Готельно-ресторанний комплекс
Тип:2-поверховий та 1-поверховий будинки
Локація:с. Велика Бийгань, Закарпатська область, Україна
Площа:500 м² площа опалення
ГВС та нагрів басейну:1000 л/доб; 7*10 м
Обладнання Vaillant:Тепловий насос aroTHERM VWL 155/3;
Тепловий насос geoTHERM VWS 171/2;
Гідравлічна станція VWZ MEH 61
Регулятор calorMATIC VRC 470f