Шукати

Дитячий табір

Закарпаття — регіон з унікальним мікрокліматом, захищений від північних повітряних мас височенним карпатським хребтом. Саме тому тут успішно розвивається виноградарство та виноробство, а сам регіон влітку приваблює туристів з різних куточків України.

Одним з таких місць для відпочинку маленьких мандрівників є сучасний дитячий табір, розташований у м. Мукачеві. Тут для комфортного відпочинку дітей перед Vaillant було поставлено задачу забезпечити опалення та гаряче водопостачання 2-поверхової будівлі. Зважаючи на розміри об’єкта (опалювальна площа 500 м2) і витрати гарячої води (1800 л/добу), було прийнято рішення поєднати теплові насоси, сонячні колектори та електричний котел у високоефективній та максимально екологічній системі: значну частину потреб у теплі покриває безкоштовна сонячна енергія, тепловий насос покриває навантаження у холодний період, а для безперебійного постачання гарячої води та опалення за будь-яких умов систему доповнює електричний котел.

Два теплові насоси типу повітря-вода aroTHERM VWL 155/3 — прості у монтажі, надійні та багатофункціональні моноблочні теплові насоси, які працюють на потреби опалення, ГВП та охолодження. Сучасний довговічний компресор має високий коефіцієнт перетворення (СОР). Низький рівень шуму пристрою виступає додатковою перевагою, завдяки якій система виконує свої функції, не заважаючи відпочинку дітей.

На похилому даху 2-поверхової будівлі встановлено 8 плоских сонячних колекторів auroTHERM classic VFK 135/2 VD в алюмінієвих рамах. Колектори використовується у поєднанні зі станцією для сонячних систем auroFLOW VPM 30 D, що має запатентовану конструкцію Drain-back, яка виключає можливість закипання системи, гарантує тривалий строк служби та безпеку.

Настінний електричний котел eloBLOCK VE28 R13 — опалювальний пристрій підвищеного комфорту, що має сучасний дизайн, просте і зручне управління, а також характеризується безшумною роботою, екологічністю та швидким і точним регулюванням.

Для управління системою застосовано автоматику та регулятори multiMATIC VRC700/5, VR 71, VWZ AI.

Цифри та факти

Визначення будівлі
Найменування проекту:Дитячий табір
Тип:2-поверховий будинок
Локація:м. Мукачево, Закарпатська область, Україна
Площа:500 м² площа опалення
Обладнання Vaillant:2 теплових насоси aroTHERM VWL 155/3;
8 сонячних колекторів auroTHERM classic VFK 135/2 VD;
Електричний котел eloBLOCK VE28 R13;
Станції для сонячних систем auroFLOW VPM 30 D;
Регулятори multiMATIC VRC 700, VR 71, VWZ AI.