Шукати
Отримати персональну консультаціюШукати
Сервісна підтримка
Отримати персональну консультацію

Накопичувальні буферні ємності

Забезпечення опалення та гарячого водопостачання вимагає великої кількості енергії в кожному домогосподарстві. Якщо у Вас є накопичувальні буферні ємності, Ви завжди зможете розраховувати на великий запас води. Ви можете також ефективно поєднувати різні джерела енергії з баком, наприклад, газові котли та сонячні колектори.

Накопичувальні буферні ємності відмінно підходять для поєднання різних джерел тепла в одній системі, наприклад, звичайних джерел енергії, таких як газові або твердопаливні котли, з сонячною тепловою системою. Це дає Вам велику ступінь гнучкості при проектуванні нових систем обігріву або модернізації старих систем.

Такі накопичувальні баки і ємнісні водонагрівачі мають оптимальну теплову ізоляцію, яка заощаджує енергію при нагріванні і запобігає втраті енергії при зберіганні. Гаряча вода завжди у Вашому розпорядженні. Це забезпечує більш високий рівень комфорту для опалення та забезпечення гарячою водою.

Деякі накопичувальні водонагрівачі для гарячої води всередині покриті антикорозійною емаллю, що забезпечує високі гігієнічні стандарти для питної води.

Баки мають широкий діапазон обсягів - від невеликих об'ємом від 120 літрів до великих баків об'ємом в 2000 літрів. І нарешті, баки можуть працювати у вигляді каскаду.

Переваги буферних накопичувальних ємностей і ємнісних водонагрівачів:

  • Комфорт - оскільки гаряча вода завжди доступна
  • Ефективно поєднуються різні джерела енергії.

Вимоги до ємностей, які повинні бути встановлені у Вашому будинку:

  • Відповідне місце для накопичувального бака.
  • Сумісна система опалення.

Різні типи баків

Існують різні типи баків. Шаруватий водонагрівач є швидким, енергозберігаючим і економічним способом забезпечення гарячою водою. У цьому баку, розшарування теплої води відбувається на різній висоті в залежності від її температури. У верхній частині циліндра температура води найвища.

Комбіновані водонагрівачі. У них є два баки - один для гарячого водопостачання, і один для опалювальної води. Взимку для потреб гарячого водопостачання використовується надлишкове тепло води із системи опалення і, таким чином, споживається менше енергії для нагріву. Буферні накопичувачі особливо підходять для використання різних джерел енергії.

Дізнайтеся більше про буферны ємності Vaillant

Поєднання систем

Якщо Ви займаєтеся модернізацією Вашої системи, існує кілька способів поєднання бака з системою опалення і гарячої води. Яке б Ви не прийняли рішення, спочатку отримаєте консультацію від експерта Vaillant.

Належна система обігріву

Не існує стандартного рішення при пошуку належної системи обігріву. Однак знайти таку систему, яка відповідає Вашим потребам, не складно. Поговоріть з фахівцями з ТМ Vaillant. Вони можуть допомогти Вам в проектуванні Вашої нової опалювальної системи.

Знайдіть монтажника