Підлоговий конденсаційний котелecoVIT exclusiv
Потужний газовий конденсаційний котел для різних за розміром будинків.
- Надійна та ефективна технологія для складних завдань
- Конструкція з нержавіючої сталі з великою кількістю води
- Енергозберігаючий режим роботи з широким діапазоном модуляції
- Одноблокові або каскадні рішення потужністю до 180 кВт
- Висока величина потужності при мінімальних габаритах
- Ідеально підходить для шарового накопичувача actoSTOR
ecoVIT exclusiv — це економічний конденсаційний котел, який може похвалитися високою енергетичною ефективністю до 93 %. Завдяки широкому діапазону величин потужності — 22, 28, 36, 47 та 65 кВт — підлоговий газовий конденсаційний котел ecoVIT exclusiv підходить як для невеликих, так і для великих житлових приміщень або будівель. Міцна конструкція котла з теплообмінником із нержавіючої сталі запобігає утворенню відкладень накипу та забезпечує надійну роботу протягом багатьох років. Завдяки невеликій ширині, що становить лише 570 міліметрів, ecoVIT exclusiv можна легко встановити у вузьких приміщеннях підвалу, а для його розміщення потрібно лише 0,39 квадратних метра площі. Це залишає достатньо місця для додаткового бака гарячої води. Плавне збільшення або зменшення величини потужності забезпечує плавну та тиху роботу завдяки тривалому часу роботи пальника та низькій частоті циклів. Це дозволяє точно контролювати витрати на опалення.
Ідеально підходить для:
- Опалення
Детально про продукт
Технічні характеристики
ecoVIT exclusiv | ||||
VKK 226/4 | VKK 286/4 | VKK 366/4 | VKK 476/4 | VKK 656/4 |
| Клас енергоефективності ErP за сезонних умов опалення приміщень | Клас енергоефективності ErP за сезонних умов опалення приміщень | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Енергоефективність сезонного опалення приміщень ErP | Енергоефективність сезонного опалення приміщень ErP | 91 % | 91 % | 91 % | 93 % | 91 % |
ecoVIT exclusiv | ||||
VKK 226/4 | VKK 286/4 | VKK 366/4 | VKK 476/4 | VKK 656/4 |
| Коефіцієнт використання (G20, G25) (Режим приготування гарячої води) | Коефіцієнт використання (G20, G25) (Режим приготування гарячої води) | 100 % | 100 % | 100 % | 100 % | 100 % |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Коефіцієнт використання (G20, G25) (30% відповідно до EN 15502) | Коефіцієнт використання (G20, G25) (30% відповідно до EN 15502) | 108,0 % | 108,0 % | 108,0 % | 108,0 % | 108,0 % |
| Теплова потужність 80/60 °C (G20, G25) (мін. - макс.) | Теплова потужність 80/60 °C (G20, G25) (мін. - макс.) | 6,3 - 21,3 kW | 7,7 - 26,2 kW | 11,0 - 34,0 kW | 12,8 - 43,6 kW | 17,8 - 60,1 kW |
| Теплова потужність (G20, G25) (Режим приготування гарячої води) (макс.) | Теплова потужність (G20, G25) (Режим приготування гарячої води) (макс.) | 21,3 kW | 26,2 kW | 34 kW | 43,6 kW | 60,1 kW |
| Теплова потужність 50/30 °C (G20, G25) (мін. - макс.) | Теплова потужність 50/30 °C (G20, G25) (мін. - макс.) | 6,8 - 22,9 kW | 8,2 - 28,1 kW | 10,7 - 36,4 kW | 13,7 - 46,8 kW | 19,0 - 64,5 kW |
| Навантаження на опалення (G20, G25) (мін. - макс.) | Навантаження на опалення (G20, G25) (мін. - макс.) | 7,7 - 22,0 kW | 8,5 - 27,0 kW | 11,5 - 35,0 kW | 15,0 - 45,0 kW | 22,0 - 62,0 kW |
| Теплова потужність 80/60 °C (G31) (мін. - макс.) | Теплова потужність 80/60 °C (G31) (мін. - макс.) | 9,6 - 21,3 kW | 13,1 - 26,2 kW | 15,2 - 34,0 kW | 19,6 - 43,6 kW | 21,1 - 60,1 kW |
| Теплова потужність 50/30 °C (G31) (мін. - макс.) | Теплова потужність 50/30 °C (G31) (мін. - макс.) | 10,3 - 22,9 kW | 14,0 - 28,1 kW | 16,3 - 36,4 kW | 21,0 - 46,8 kW | 22,6 - 64,5 kW |
| Навантаження на опалення (G31) (мін. - макс.) | Навантаження на опалення (G31) (мін. - макс.) | 9,9 - 22,0 kW | 13,5 - 27,0 kW | 15,7 - 35,0 kW | 20,2 - 45,0 kW | 21,7 - 62,0 kW |
| Підключення енергоносія для G20 | Підключення енергоносія для G20 | 2,3 m³/h | 2,9 m³/h | 3,7 m³/h | 4,8 m³/h | 6,6 m³/h |
| Підключення енергоносія для G31 | Підключення енергоносія для G31 | 1,7 m³/h | 2,1 m³/h | 2,7 m³/h | 3,5 m³/h | 4,8 m³/h |