Шукати

Родинний Клуб Вайллант

Програма лояльності, яка дозволить отримувати більше

Ласкаво просимо

Монтуючи обладнання Vaillant, учасники програми лояльності мають можливість накопичувати бали і обмінювати їх на товари* в онлайн магазині

Ви ще не є членом Родинного Клубу Вайллант? Заповніть заявку на реєстрацію та почніть користуватися всіма її перевагами.

Це так легко. 3 прості кроки!

Встановлюйте обладнання Vaillant та реєструйте серійні номери, скануючи їх у програмі Vaillant Scan(UA) або в особистому кабінеті на сайті vaillant.ua

За кожну реєстрацію обладнання Ви отримуєте бали, відповідно до Вашого статусу Родинного Клубу Вайллант. Чим вище статус, тим більше балів Ви отримуєте за обладнання.

Бали можна обміняти на цінні товари*, практичність яких Ви оціните як у професійній діяльності, так і у повсякденному житті або на відпочинку.

Сьогодні, як й 140 років тому, Вайлант - сімейна компанія. Наші переваги - це постійне зростання, довгострокові проекти, а також партнерство на підставі загальних, родинних цінностей. Невипадково втіленням ідеї про об'єднання найкомпетентніших та кваліфікованих фахівців в сфері інсталяцій й розробки систем опалення став «Родинний Клуб Вайллант».

Додаткові переваги

Ми зацікавлені в професійному зростанні всіх членів великої родини Vaillant. Тому прагнемо розвивати й розвиватися разом з нашими Партнерами. Учасники клубу беруть участь в технічних семінарах, регулярно отримують висококваліфіковані консультації та технічну підтримку при проектуванні, монтажі та пуско-налагоджувальних робіт з обладнанням.

Всі учасники мають сертифікат офіційного Партнера Vaillant

Акції та спеціальні пропозиції

Акції та спеціальні пропозиції для учасників «Родинного Клубу Вайллант» вже стало гарною традицією. Крім гарантованих балів Ви також отримуєте можливість заробити додаткові бонуси, взяти участь в ексклюзивних заходах, відвідати заводи Vaillant в Німеччині, Франції, Словаччини, де не тільки познайомитеся з процесом виробництва, але й переконаєтесь в високій якості обладнання.

Усестороння підтримка учасників клубу - основний пріоритет та призначення програми лояльності «Родинний Клуб Вайллант»

Все ще не є частиною Родинного Клубу Вайллант? Займіть своє місце в команді кращих, станьте членом «Родинного Клубу Вайллант»!

Ваші контактні дані:

Під час відправки сталася помилка

* Поля обов'язкові до заповнення

* Під товарами розуміється обмін балів на знижку при купівлі товарів.

Мінімальна ціна товара після знижки – 1,20 грн з ПДВ