Шукати

Чому Vaillant?

Чому Vaillant?

Vaillant Group - лідер в галузі інноваційних рішень для систем опалення та кондиціонування міжнародного масштабу.

Як сімейна компанія ми втілюємо довгострокову і чітко визначену стратегію. Ми усвідомлюємо нашу соціальну і суспільну відповідальність. Наші співробітники думають і працюють відкрито, підходячи до кожного клієнта індивідуально. Довіра, надійність і гнучкість - так ми характеризуємо співпрацю.

Запорука успішного розвитку нашого бізнесу - постійне впровадження інновацій, цілеспрямована робота над поліпшенням якості життя, прагнення оберігати нашу планету і використовувати її ресурси максимально ефективно, і найголовніше - люди. Наші співробітники - наша гордість і наш нескінченний ресурс для зростання і розвитку компанії.

Ми думаємо про майбутнє, наша мета - високопрофесійний і мотивований персонал. Тому ми підтримуємо Ваші унікальні сильні сторони, цілі і таланти.

Ми проводимо щорічне дослідження Great Place to Work (GPtW), спрямоване на вивчення думок і рівня задоволеності співробітників Vaillant Group. Ми прагнемо підтримувати і покращувати результати GPtW і бути кращим роботодавцем для своїх співробітників.

Скористайтеся можливостями, які пропонує Вам Vaillant Group та Вайллант Група Україна: безцінний професійний досвід, можливість роботи в різних проектних групах і міжнародних командах. Будьте частиною команди!

Мы пропонуємо:

  • Роботу у надійного роботодавця та соціальну захищеність.
  • Реальні перспективи розвитку та кар'єрного зростання.
  • Участь в корпоративних навчальних програмах, семінарах і тренінгах, спортивних та соціальних заходах.
  • Щорічний бонус залежно від виконання KPI.
  • Комфортне і безпечне робоче місце.
  • Професійний і дружній колектив.

Якщо Ви бажаєте стати частиною нашої команди, будь ласка, ознайомтеся з відкритими вакансіями або надішліть своє резюме за адресою hr@vaillant.ua