Шукати

Історія Vaillant

Історія фірми Vaillant починається в 1874 році, коли компанія була заснована Йоганном Вайллантом в місті Ремшайд в Німеччині. З тих пір Vaillant є лідером ринку в області технологій опалення та вентиляції.

2013 р. Виставковий корабель Vaillant здійснив турне по Європі.

У більш ніж 50 європейських містах, монтажники та зацікавлені споживачі могли відвідати виставковий корабель завдовжки 100 метрів і дізнатися про те, що може запропонувати сучасна енергозберігаюча технологія опалення.

2012 р. Гібридна система об'єднує теплові насоси та котельну технологію.

У серпні 2012 р. Vaillant починає виробництво нової гібридної системи теплових насосів. Компактний тепловий насос постачає відновлювану енергію в існуючі будівлі і системи при низьких грошових витратах. Для досягнення максимальної енергетичної ефективності тепловий насос працює в поєднанні з конденсаційним котлом.

2011 р. Контролювати комфорт інтуїтивно - calorMATIC.

Vaillant має тривалу традицію виробництва корисних для споживача котлів. Нове покоління автоматичних регуляторів calorMATIC продовжує цю традицію і вказує нові шляхи розвитку з урахуванням індивідуальних потреб споживачів. Маючи в своєму розпорядженні сучасні, інтуїтивні налаштування, calorMATIC досягає бажаної температури в приміщенні швидко і легко, поворотом і натисканням клавіші, а також стандартизованими кнопками. Персональныий та інтуітивний - регулятор кімнатної температури calorMATIC.

2010 р. zeoTHERM: компактна, ефективна, оптимальна.

Vaillant встановлює нові стандарти з тепловим насосом на основі цеоліту. Вперше домоволодіння тепер можуть використовувати природні нагрівальні властивості цеоліту та води. Ця технологічна революція є проривом на ринку: тепловий насос економить не тільки енергію, але й знижуює викиди CO2. Економія грошей і захист навколишнього середовища.

2007 р. Прем'єра на азіатському ринку.

Vaillant розвивається, і Азія розвивається. Поєднання цих двох фактів є очевидним кроком! З відкриттям заводу в Усі в Китаї Vaillant тепер працює на Азіатсько-тихоокеанському ринку.

2001 р. Бренд стає Групою.

Бренди в рамках нової Групи продовжують виходити на ринок окремо в різних європейських країнах. Щоб доповнити бренд Vaillant, компанія купує бренди, що її цікавлять, щоб розширити портфель торгових марок і відповідати різним ринковим умовам.

1999 р. Ювілей - безліч приводів для святкування.

Продавши більше 40 мільйонів котлів, Vaillant відзначає 125-й ювілей і отримує Німецьку нагороду за якість German Quality Award.

1997 р. Впровадження сонячних систем.

Ввівши сонячні теплові системи для отримання побутової гарячої води, Vaillant знову розширює свій портфель продукції у сфері відновлюваної енергії. Важливий крок у майбутнє.

1995 р. Розробка та виробництво під одним дахом.

Vaillant розробляє, виробляє свій перший навісний котел і випускає його на ринок. Бренд знову успішно позиціонував себе в якості піонера в області екологічно чистих технологій.

1991 р. Новий особливо екологічно чистий тепловий блок.

Випустивши новий низько-емісійний тепловий блок, Vaillant встановлює перші стандарти в області екологічно чистої продукції. Бойлер отримує хорошу оцінку внаслідок низького рівня шкідливих викидів. Успіх переконує, що Vaillant на правильному шляху: відкриваються нові філії компанії в Польщі, Чехії, Угорщині та Туреччині.

1967 р. Інтелектуальне поєднання опалення та гарячої води.

Vaillant домагається успіху в об'єднанні системи опалення та підготовки гарячої води в єдиний, компактний навісний бойлер «Combi-Geyser VCW 20». Бойлер доводить свої переваги: швидкий нагрів і регульована тепловіддача.

1924 р. Центральне опалення - винахід компанії Vaillant.

Досі кімнати опалювалися індивідуально за допомогою печей і камінів. З приходом котлів центрального опалення, пов'язаних в єдину систему, вперше стало можливим нагрівати кілька радіаторів за допомогою одного центрального розподільника. Vaillant знову прокладає шлях.

1905 р. Наступна велика ідея створює простір у ванній.

Vaillant є першим виробником, який почав випускати навісні нагрівачі води для ванної, і цей винахід створює у ванній більше простору.

1899 р. Кролик стає обличчям бренду.

Одного разу в пасхальну неділю, гортаючи журнал, Йоганн Вайллант побачив картинку кролика, який вилуплюється з яйця, і він відразу ж зрозумів, що кролик стане його символом - торговою маркою. Як і сама компанія, цей символ торгової марки з часом кілька разів модернізувався і зараз є найбільш впізнаваним логотипом в області опалювальних технологій у всій Європі.

1894 р. Перша переломна інновація.

З початком продажів газових нагрівачів для ванних "замкнутого циклу" Йоганн Вайллант зробив революцію на ринку. Вперше вода нагрівається газовим полум'ям при проходженні по замкнутій трубі без зіткнення з шкідливими газами. Це справжня революція у ванній!

1874 р. Початкова глава великої історії.

У 1874 р Йоганн Вайллант, десята дитина в сім'ї, засновує власну майстерню бляхаря і виробника насосів. Початок великої історії успіху.

Це вас може зацікавити:

Профіль компанії

Торгова марка