Шукати
Отримати персональну консультаціюШукати
Сервісна підтримка
Отримати персональну консультацію

Газові конденсаційні котли

Газові конденсаційні котли не тільки оптимально використовують енергію, що постачається, а й у порівнянні зі звичайними котлами також використовують приховану теплову енергію, яка міститься в водяних парах димових газів, і, яка в іншому випадку втрачається при відводі через димохід.

Конденсаційні котли досягають набагато більш високої ефективності і, тим самим, знижують витрати на опалення і зменшують кількість викидів в атмосферу. Наші газові конденсаційні котли підходять для вироблення гарячої води, а також для опалення.

Переваги газових конденсаційних котлів Vaillant:

  • Оптимальна енергоефективність до 109% *
  • Низьке виділення сажі і твердих частинок при спалюванні за рахунок конденсаційних технологій
  • Зниження споживання палива до 30% у порівнянні зі старими опалювальними приладами
  • Низькі інвестиційні витрати

Гнучке поєднання з іншими видами обладнання, наприклад, разом з сонячними колекторами, тепловими насосами, накопичувачами і регуляторами.

Як працює газовий конденсаційний котел

У газовому конденсаційному котлі вода нагрівається за рахунок теплоти згорання так само, як в традиційних газових котлах.

Утворювані при цьому димові гази, як правило, передаються в трубу. В результаті енергія, що міститься в димовому газі, втрачається. Тим не менш, технологія конденсації використовує такі гази, які в значній мірі містять гарячий водяний пар. Вони витягують тепло з димових газів і подають отриману енергію в опалювальний контур.

Для того щоб витягти енергію водяна пара повинна конденсуватися при температурі нижче 56 ° C. Конденсаційний котел охолоджує пар за допомогою теплообмінника спеціальної конструкції. Отримана енергія використовується для попереднього нагріву холодної води. Потім гаряча вода потрапляє на первинний теплообмінник, де вона далі нагрівається до досягнення необхідної температури. Під час цього процесу, з'являється невелика кількість конденсату, який потрібно зливати. Кислотність цього конденсату настільки низька, що його можна зливати в звичайну каналізаційну систему без подальшої нейтралізації.

Різниця між вищою і нижчою теплотворною здатністю

* Коли ми говоримо, що ефективність конденсаційних котлів становить 109%, ми маємо на увазі нижчу теплотворну здатність, з якою зазвичай проводять розрахунки в промисловості. Її слід відрізняти від вищої теплотворної здатності. Нижча теплотворна здатність - це кількість теплоти, яка може бути використана при спалюванні джерела енергії, не викликаючи конденсації. Нижча теплотворна здатність, таким чином, містить тільки деяку частину повної енергії палива.Вища теплотворна здатність включає кількість тепла, яке міститься в димових газах і водяній парі, і може бути використано при конденсації. Це додаткове тепло при розрахунку вхідних енергії враховує вища теплотворна здатність. Ефективність нагрівального приладу, яка також називається стандартною ефективністю, в ідеальному випадку може досягати 100% при розрахунку на основі вищої теплотворної здатності і більше 100% при розрахунку на основі нижчої теплотворної здатності.

Конденсаційні котли вимагають доповнень до димоходу

При заміні старого традиційного газового котла на конденсаційний потрібна установка спеціального димоходу. Однак додатковий патрубок для відводу димових газів має невеликий діаметр і його можна легко розмістити в існуючому димоході.

Належна система обігріву

Не існує стандартного рішення при пошуку відповідної системи обігріву. Однак знайти таку систему, яка відповідає вашим потребам, не складно. Поговоріть з фахівцями з ТМ Vaillant. Вони можуть допомогти Вам у плануванні Вашої нової опалювальної системи.

Знайдіть монтажника