Шукати
Отримати персональну консультаціюШукати
Сервісна підтримка
Отримати персональну консультацію

Електрика

Опалення за допомогою електричної енергії відрізняється простотою монтажу і порівняно невисокою ціною обладнання. Тим не менш, в довгостроковій перспективі більш ефективними є системи опалення, що використовують інші джерела енергії: газ, тверде паливо, сонячну і геотермальну енергію.

Використання електричної енергії для опалення може бути доцільно в якості резервного або додаткового джерела тепла або в місцях, де потреба в теплі виникає не дуже часто, наприклад, в заміських будинках. Електричні пристрої також рекомендовані для використання в місцях, де відсутні комунікації центрального опалення або газу.

Більшість електричних теплогенераторів мають компактні розміри і не вимагають дорогого додаткового обладнання. Ще однією перевагою є низькі витрати на технічне обслуговування.

Незважаючи на очевидні практичні вигоди, комерційна ефективність використання електричної енергії достатньо невисока. Спалювання викопних видів палива для вироблення електроенергії тягне за собою втрати внаслідок перетворення в електрику. Крім того, частина енергії втрачається по дорозі до споживача в мережах. Таким чином, використання електроенергії для довгострокового опалення в будівлях, що постійно перебувають в експлуатації, не рекомендується.

Українське законодавство дозволяє отримувати електроенергію в опалювальний сезон для електричних систем опалення за фіксованими низькими тарифами в межах виділених лімітів (до 5000 кВтг/міс.). Крім цього, при використанні тризонних електричних лічильників вартість електроенергії суттєво відрізняється в залежності від часу доби (висока ціна в пікові періоди навантаження електромереж та низька ціна в нічний час).

Переваги електричного опалення:

  • Висока доступність
  • Компактність
  • Невисока ціна
  • Низькі витрати на встановлення і технічне обслуговування
  • Можливість використовувати тарифи для електричних опалювальних приладів і диференційні тарифи для отримання максимальної вигоди.

Вимоги, які необхідно виконати у Вашому будинку:

  • Будинок повинен бути підключений до електричної мережі або мати автономне джерело живлення
  • Деякі пристрої, такі як автономні ємнісні нагрівачі, вимагають високих струмів

Електричні опалювальні прилади та водонагрівачі

Існує ряд пристроїв, які нагрівають приміщення або гріють воду за допомогою електрики: автономні ємнісні нагрівачі, електричні проточні водонагрівачі, електричні котли.

Дізнайтеся більше про електрообігрівання

Електричні водонагрівачі

Часто електроенергія використовується для нагріву води для кухонь і ванних кімнат, наприклад, через проточні водонагрівачі. . Дізнайтеся більше про електрообігрівання

Теплові насоси

Теплові насоси також потребують електричної енергії. Вони використовують її для перенесення теплової енергії від джерела (грунт, вода чи повітря) до теплоносія системи опалення. Але коефіцієнт перетворення тепла у теплових насосів значно вище, ніж у електричних котлів. Тобто витративши 1 кВт/г електроенергії можливо отримати до 4,8 кВтг теплової енергії. Дізнайтеся більше про технології теплових насосів Vaillant.

Належна система обігріву

Не існує стандартного рішення при пошуку належної системи обігріву. Однак знайти таку систему, яка відповідає Вашим потребам, не складно. Поговоріть з фахівцями з ТМ Vaillant. Вони можуть допомогти Вам у плануванні Вашої нової опалювальної системи.

Знайдіть монтажника