Шукати
Отримати персональну консультаціюШукати
Сервісна підтримка
Отримати персональну консультацію

Незакипаючі сонячні системи - єдиний правильний вибір.

Уявіть, кожні 8 хвилин Сонце постачає нам стільки енергії, скільки людство витрачає за рік. Вся потреба на 15 років вперед може бути забезпечена Сонцем всього за один день! У чисельному вираженні це 960 млрд. Кіловат енергії кожні 24 години.

Ми навчилися зберігати енергію сонця, щоб ефективно використовувати в будь-який час доби.

Використання сонячної енергії для нагрівання води дозволяє не витрачати газ чи електроенергію (а значить і гроші).

Сьогодні вже ніхто не дивується сонячного колектору на даху приватного будинку, ресторану готелю або АЗС. На сьогоднішній день є маса пропозицій та рішень по сонячній енергії від великої кількості виробників.

Яка ж пропозиція буде оптимальною?

Більшість сонячних систем мають один серйозний недолік - кипіння спеціальної рідини в сонячної панелі. Це відбувається через те, що сонячні промені продовжують перегрівати сонячний колектор навіть коли немає необхідності гріти воду. Часті й тривалі процеси кипіння можуть призвести до виходу з ладу всієї системи.

Німецькими інженерами компанії Vaillant була розроблена революційна сонячна установка auroSTEP. У ній повністю виключена можливість закипання рідини. Система призначена для підготовки гарячої води.

Як же працює технологія від Vaillant?

В основу новинки покладена унікальна, що не має аналогів технологія - Drainback. За допомогою насоса спеціальна рідина циркулює через сонячну панель. Коли ж насос вимикається, рідина зливається в передбачену ємність. Таким чином, сонячний колектор залишається порожнім - кипіння рідини в колекторі виключено!

auroSTEP пропонується як готове технічне рішення в трьох варіантах:

Для стабільного приготування гарячої води в зимовий період і ефективного опалення будинку рекомендуємо доповнити систему конденсаційним котлом Vaillant ecoTEC plus.

Система auroSTEP відмінно зарекомендувала себе в останні роки в Європі і на території нашої країни. Сотні об'єктів, у всіх без винятку регіонах України, забезпечуються гарячою водою за рахунок сонячної енергії.

У Вас залишилися питання до системи auroSTEP?

  • Скорочення витрат на гаряче водопостачання до 70%. Вкладені інвестиції повернуться за 5-7 років.
  • Надійна і довговічна робота, завдяки захисту від закипання.
  • Кожен з варіантів може додатково комплектуватися електричним нагрівачем. Гарячу воду Ви зможете отримати навіть у самий похмурий день.
  • Фірмовий сервіс від виробника. Гарантія на сонячні колектори - 5 років.
  • Система працює автоматично - просто встановіть бажану температуру води, решта auroSTEP зробить за Вас.