Шукати
Отримати персональну консультаціюШукати
Сервісна підтримка
Отримати персональну консультацію

Сонячна енергія

Сонце є майже невичерпним джерелом енергії, яке нам доступно майже в необмеженій кількості - екологічно чиста і безкоштовна енергія. Сонце випромінює щодня в напрямку Землі 960 мільярдів кВт-год. Ця кількість енергії може теоретично задовольняти світові енергетичні потреби протягом 180 років.

Сонячна енергія в даний час використовуються в приватних будинках двома різними способами:

1. Сонячна енергія використовується для нагріву побутової води та опалення приміщень.

2. У сонячних батареях для прямої генерації електричної енергії з сонячного світла, використовується фотоелектричний ефект.

Переваги використання сонячної теплової енергії:

  • Невичерпне джерело сонячної енергії
  • Сонячна енергія безкоштовна
  • Відсутня проблема викиду CO₂
  • Може бути інтегрована в існуючі установки
  • Ви менше залежите від коливання цін на світових сировинних ринках

Вимоги, які повинні бути виконані у Вашому будинку:

  • Відповідні поверхні для установки сонячних колекторів
  • Колектори по можливості повинні бути орієнтовані на південь
  • Колектори повинні бути розташовані в місці, на яке не падає тінь протягом усього дня
  • Можливість розширення системи опалення

Сонячна теплова енергія знижує Ваші витрати

Сонячні колектори перетворюють сонячну енергію в теплову. Комерційно доступні плоскі колектори конвертують до 95% світла в енергію. У вакуумних трубчастих колекторах є відбивач, який фокусує світло на поглинаючий елемент. Ці трубчасті колектори досягають більш високої ефективності і навіть генерують тепло в умовах розсіяного освітлення, наприклад, в хмарний день.

Після того, як сонячна енергія перетворюється в колекторах на теплову, тепло передається через теплоносій баку з водою, який знаходиться в будівлі. Теплообмінник передає енергію теплоносія воді в ємності. Звідси вона може використовуватися по необхідності, навіть коли сонце не світить. За допомогою сонячних теплових систем можна заощадити до 65% витрат на нагрів води в домашньому господарстві. Установки комбінованого типу можуть також використовуватися для опалення, знижуючи річні потреби в енергії для обігріву на 20% - 30%.

Дізнайтеся більше про пласкі колектори від Vaillant

Належна система обігріву

Не існує стандартного рішення при пошуку належної системи обігріву. Однак знайти таку систему, яка відповідає Вашим потребам, не складно. Поговоріть з фахівцями з ТМ Vaillant. Вони можуть допомогти Вам у плануванні Вашої нової опалювальної системи.

Знайдіть монтажника