Шукати
Отримати персональну консультаціюШукати
Сервісна підтримка
Отримати персональну консультацію

Порівняння опалювальних технологій

Опалювальні системи використовують різні види енергії. Поряд з нафтою і газом можуть використовуватися відновлювані джерела енергії, такі як тверде паливо або сонячна енергія. Для кожного завдання існують найбільш оптимальні рішення опалювальної системи.

Не існує стандартного вирішення проблеми опалення для будь-якого будинку або квартири. Вам необхідно проаналізувати наявні технології та їх можливості. Це допоможе прийняти оптимальне рішення про те, який тип опалення буде для Вас найбільш підходящим.

Після того, як Ви отримаєте початкове уявлення, проконсультуйтеся з експертом з ТМ Vaillant. З його допомогою Ви можете дізнатися, який тип опалення буде найкращим для Вашого будинку.

Інвестуйте та економте в довгостроковій перспективі

Прийняття рішення про те, яка технологія або джерело енергії найкраще Вам підходить, залежить від кількох факторів. Наприклад, важливу роль відіграє простір, необхідний для монтажу.

Для того, щоб отримати прогноз загальної суми витрат, Вам потрібно знати, які будуть початкові витрати, в тому числі на установку. Далі Вам потрібно врахувати, якими будуть експлуатаційні витрати. Оскільки безкоштовне використання відновлюваної енергії тягне низькі експлуатаційні витрати, Ви зможете окупність високих початкових витрат складе кілька років.

Огляд

Ви можете використовувати таблицю для порівняння найважливіших характеристик різних типів опалення. Більш детальну інформацію по кожній із згаданих технологій Ви можете знайти на відповідних сторінках, присвячених цій технології.

Газові конденсацінйні котлиРідкопаливні котлиПелетні котлиТеплові насосиКогенераційна установкаСонячна теплова установка для побутової гарячої води
       
Вимоги до приміщенняНизькіВисокіВисокіСередніВисокіСередні
Підходить для квартирТакНіНіНі*НіНі
Підходить      
Може використовуватися як автономна опалювальна система?ТакТакТакТакТакНі
Можливість використання для поверхневого опалення <62 ° CТакТакТакТакТакНі
Підходить для радіаторів (високі температури> 62 ° C)ТакТакТакНіТакНі
Витрати      
Початкові витратиНизькіСередніСередніВисокіВисокіСередні
Експлуатаційні витратиВисокіВисокіСередніНизькіНизькі**Низькі
Залежність від цін на види паливаТакТакНіНіТакНі
Вплив на навколишнє середовище      
Викиди CO₂СередніСередніНейтральний вуглецьНейтральний вуглець***Низькі****Нейтральний вуглець
Використання відновлюваних джерел енергіїНіНіТакТакНіТак

Належна система обігріву

Не існує стандартного рішення при пошуку належної системи обігріву. Однак знайти таку систему, яка відповідає Вашим потребам, не складно. Поговоріть з фахівцями з ТМ Vaillant. Вони можуть допомогти Вам у плануванні Вашої нової опалювальної системи.

Знайдіть монтажника