Шукати
Отримати персональну консультаціюШукати
Сервісна підтримка
Отримати персональну консультацію

Управління процесом опалення

Системи опалення і приготування гарячої води можуть повністю розкрити свої потенційні можливості тільки, якщо їх застосування оптимізовано за допомогою системи управління.Система управління регулює параметри і установки вашої опалювальної системи і адаптує їх під ваші індивідуальні потреби.

Для ефективного використання системи опалення необхідні процеси управління і регулювання. На систему впливає одна або кілька вхідних і вихідних змінних. Це може бути, наприклад, інтенсивність сонячної радіації або температура навколишнього середовища.

Безперервне вимірювання фактичних величин (наприклад, реальної температури в житловій кімнаті) і порівняння з бажаними величинами (наприклад, попередньо обрана температура в житловій кімнаті) дозволяють системі автоматично налаштовуватися, щоб досягти заданих параметрів.

Спробуйте наш інтерактивний симулятор роботи регулятора.

Переваги регуляторів:

  • Дозволяють істотно заощаджувати енергію
  • Збільшують комфорт користування обладнанням
  • Підтримують задану температуру
  • Адаптує температуру в приміщенні до погодних умов

Вимоги, які необхідно виконати у Вашому будинку:

  • Немає

Регулятори для реалізації будь-яких проектів

Майже кожна система обігріву у наш час має регулювання. Регулятори відіграють важливу роль в багатокомпонентних системах. Наприклад, у газовому конденсаційному котлі, який з'єднаний з сонячною системою теплопостачання і буферною ємністю, регулятор визначає ефективну спільну роботу компонентів.

Єдине, що потрібно зробити, задати бажану температуру в приміщенні. Про все інше подбає система управління.

Обігрів приміщень в залежності від погоди або заданої програми

Регулятори ТМ Vaillant забезпечують функціонування в оптимальних робочих умовах, допомагаючи тим самим заощаджувати енергію. Наприклад, погодозалежний регулятор автоматично налаштовує температуру потоку теплоносія з урахуванням зовнішньої температури. З іншого боку, може індивідуально регулюватися час обігріву так, що при Вашій відсутності вдома температура знижується, а в режимі «відпустка» обігрів увімкнеться перед вашим приїздом, щоб ви не поверталися в холодний будинок.

Дізнайтеся більше про системи управління від Vaillant

Дистанційне керування і дистанційне обслуговування

Блоки передачі даних сьогодні дозволяють управляти системою опалення дистанційно, через Інтернет. Смартфон або планшет також можна використовувати для дистанційного керування. Це дає можливість контролювати температуру в кожній окремій кімнаті. Крім того, сервісний фахівець може дистанційно оптимізувати і обслуговувати Вашу систему.

Дізнайтеся більше про це та інші питання, що відносяться до управління, проконсультувавшись з експертом Vaillant.

Належна система опалення

Не існує стандартного рішення при проектуванні системи опалення. Однак знайти таку систему, яка відповідає вашим потребам, не складно. Поговоріть з технічними фахівцями Vaillant. Вони можуть допомогти вам у плануванні Вашої нової опалювальної системи.