Шукати
Отримати персональну консультаціюШукати
Сервісна підтримка
Отримати персональну консультацію

Відновлювана енергія

Відновлювану енергію можна отримувати з води, вітру, сонячного світла, геотермічної або відновлюваної сировини. На відміну від викопних видів палива, більшість відновлюваних джерел необмежені і безкоштовні.

Викопні види палива, такі як вугілля, нафта або газ, виходять з мертвих рослин або тварин за мільйони років. Тому, такі ресурси обмежені, і ціни на них будуть продовжувати рости. Час задуматися над використанням відновлюваної енергії в доповнення або в якості альтернативи викопним видам палива.

Відновлювана енергія знижує шкідливий вплив на екологію

Використання відновлюваної енергії допомагає збереженню навколишнього середовища. При спалюванні викопних видів палива виділяється вуглекислий газ. Вуглекислий газ є одним з головних факторів глобального потепління. Використання відновлюваної енергії зменшує кількість шкідливих викидів.

Технології відновлюваних джерел енергії

Існує ряд технологій, які використовують відновлювану енергію. Людство сотні років використовує енергію води і вітру в млинах. Очевидним кроком було модернізувати ці технології для того, щоб використовувати воду і вітер для виробництва електроенергії.

Використання сонячної та геотермальної енергії зажадало технологічних інновацій. Інтелектуальні технічні засоби управління використовують наявні ресурси економно і ефективно. Високоефективні буферні баки запасають гарячу воду для подальшого використання. Сучасні системи опалення складаються з багатьох різних компонентів, які повинні бути об'єднані в мережу.

Сонячні системи та теплові насоси Vaillant з інтелектуальними технічними рішеннями гарантують високу ефективність використання відновлюваної енергії. Одночасно Ви отримуєте високий рівень комфорту за рахунок тепла та гарячої води.

Дізнайтесь більше про технології теплових насосів

Дізнайтесь більше про використання сонячної енергії

Поновлювані джерела енергії для нових будівель

При проектуванні нової будівлі Ви повинні дізнатися, які відновлювані джерела енергії є доступними. У довгостроковій перспективі це допоможе Вам заощадити гроші.

Споживання відновлюваної енергії сприяє вкладу в збереження екології.

Належна система обігріву

Не існує стандартного рішення при пошуку належної системи обігріву. Однак знайти таку систему, яка відповідає Вашим потребам, не складно. Поговоріть з фахівцями з ТМ Vaillant. Вони можуть допомогти Вам у плануванні Вашої нової опалювальної системи.

Знайдіть монтажника