Шукати
Отримати персональну консультаціюШукати
Сервісна підтримка
Отримати персональну консультацію

Поради щодо модернізації

Заміна системи опалення, в цілому, є дуже хорошим рішенням. Висока ефективність нових опалювальних систем значно знижує споживання енергії Вашої установки. Заміна системи опалення призводить до зниження експлуатаційних витрат і пом'якшує вплив на навколишнє середовище.

Модернізація не вимагає великих витрат часу. В цілому, нова опалювальна система встановлюється максимум за три дні особливо, якщо Ви обрали систему Vaillant, тому що компоненти в максимальному ступені попередньо зібрані.

При заміні системи опалення Ви можете залишити існуючі джерела енергії, поступово змінювати або повністю перейти на відновлювані джерела енергії.

Використання існуючих джерел енергії за допомогою сучасних технологій

Замініть старий котел на новий високоефективний котел з конденсаційної технологією. Ви значно скоротите експлуатаційні витрати Вашої системи і захистите навколишнє середовище. Наші конденсаційні котли використовують тепло газу і, таким чином, досягають ефективності використання енергії до 109%. Ви можете скоротити споживання палива на 30% у порівнянні зі старими опалювальними приладами.

Для цього швидкого і легкого рішення будуть потрібні лише невеликі зміни. Можливо, знадобиться заміна димоходу.

Дізнайтеся більше про газові конденсаційні котли Vaillant

Поступовий перехід на відновлювані джерела енергії

Більшість старих нагрівачів працюють неефективно і викидають занадто багато CO₂. Зростання цін на паливо також підвищує експлуатаційні витрати. Поновлювані джерела енергії дозволять Вам стати менш залежними від дорогих викопних видів палива і одночасно захистити клімат. Вам не потрібно інвестувати кошти у все відразу. Замість цього Ви можете встановлювати нове обладнання по мірі необхідності.

Економія на витратах при використанні сонячної енергії

Ви можете доповнити свою опалювальну систему компонентами, які використовують відновлювані види енергії. Наприклад, генерувати тепло для підготовки гарячої води та для підтримки опалення за допомогою сонячних колекторів. У поєднанні з сучасними конденсаційними котлами Ви будете здатні покривати до 60% потреб в гарячій воді і 20% потреб в опаленні. Модернізація нескладна і може допомогти істотно скоротити витрати на опалення.

Дізнайтеся більше про сонячні колектори Vaillant

Повний перехід на відновлювані джерела енергії

Ви шукаєте найбільш перспективний варіант? Тоді зосередьтеся виключно на поновлюваних джерелах енергії. Вони надають Вам незалежність від зростання цін на викопні види палива. Ви можете заощадити велику частину експлуатаційних витрат і захистити навколишнє середовище.

Теплові насоси: Ваше власне джерело енергії

Сучасні теплові насоси використовують тепло, що витягується із повітря, води або землі для опалення та отримання гарячої води. Навколишнє середовище забезпечує до 75% енергетичних потреб. Ця енергія доступна круглий рік і в необмежених кількостях. Тепловий насос є екологічно чистим, оскільки він не виробляє шкідливих викидів.

Тепловий насос «повітря/вода» особливо підходить для заміни Вашої системи обігріву: не вимагається великих замін застарілого обладнання; низька вартість конверсії та закупівельна ціна. Залежно від умов, оптимальними варіантами є також теплові насоси «розсіл/вода» і «вода/вода».

Чим нижче необхідна температура теплоносія, тим ефективніше тепловий насос. У Вашому будинку, таким чином, будуть великі площі з обігрівом, що дозволяє експлуатувати систему за більш низьких витрат. Ваш будинок також повинен мати хорошу теплоізоляцію, що забезпечує енергетично ефективну експлуатацію.

Дізнайтеся більше про теплові насоси Vaillant

Належна система обігріву

Не існує стандартного рішення при пошуку належної системи обігріву. Однак знайти таку систему, яка відповідає вашим потребам, не складно. Поговоріть з фахівцями від Vaillant. Вони можуть допомогти вам у плануванні вашої нової опалювальної системи.