Шукати
Отримати персональну консультаціюШукати
Сервісна підтримка
Отримати персональну консультацію

Газ

Газ є одним з найбільш важливих видів палива на глобальному тепловому та енергетичному ринках. Його важливість навряд чи зміниться в найближчі кілька десятиліть унаслідок відносно великих запасів природного газу. Зріджений газ та біогаз можуть використовуватися на додаток до природного газу як паливо для газових нагрівачів.

Природний газ є одним з найвигідніших ресурсів у порівнянні з іншими видами викопного палива. Це пов'язано з істотно нижчими капітальними витратами для його видобутку і транспортування. Плюс відсутність витрат на зберігання. Технологія, яка використовує природний газ, також є економічно дуже ефективною. Ви отримуєте максимальний ефект від енергії особливо при використанні сучасних конденсаційних котлів.

Газ згорає чисто, без виділення сажі або золи і тому виробляє менші викиди, ніж, наприклад, нафту. Він вважається найбільш екологічно чистим викопним паливом.

Переваги використання газу:

  • Низькі інвестиційні витрати
  • Високий коефіцієнт корисної дії
  • Компактні розміри теплогенеруючого обладнання
  • Найкращий CO₂ баланс з усіх видів викопного палива
  • Гнучко поєднується з технологіями, які використовують відновлювані джерела енергії

Вимоги, які повинні бути виконані у Вашому будинку:

  • Наявність підключення до газових комунікацій
  • Система відведення димових газів. Варіанти монтажу: настінний та підлоговий

Безпека газових нагрівачів компанії Vaillant

Сучасні газові конденсаційні котли компанії Vaillant відповідають найсуворішим стандартам безпеки, щоб забезпечити правильну і надійну роботу. Тим не менш, монтажник або сервісний фахівець повинен регулярно обслуговувати Вашу систему, щоб забезпечувати довготривалу безпеку і ефективність. Деякі наші апарати мають функцію нагадування про те, що настав час технічного обслуговування. Вони інформують вас про будь-який необхідний вид технічного догляду або можливі джерела несправностей і навіть можуть передати повідомлення вашому підряднику по електронній пошті, факсу або SMS.

Дізнайтеся більше про газові конденсаційних котли компанії Vaillant

Природний газ

Природний газ складається, в основному, з метану, який міститься в гігантських порожнинах на глибинах від 1000 до 3500 метрів під поверхнею землі. Трубопроводи часто перекачують газ на відстань у кілька тисяч кілометрів від місця видобутку до споживачів. Або ж газ може транспортуватися танкерами в зрідженому вигляді.

Запасів газу при звичайній технології видобутку за існуючими прогнозами вистачить на 63 роки. Ще на 70 років вистачить палива з неопрацьованих джерел газу.

Зріджений газ

Зріджений газ є супутнім продуктом видобутку нафти. Зріджений газ складається, головним чином, з бутану і пропану. Він переходить в зріджений стан при високому тиску, що полегшує транспортування, оскільки обсяг значно скорочується. Транспортування здійснюється судами і цистернами.

Його великою перевагою в порівнянні з природним газом є те, що він може використовуватися і в тих будинках, які не підключені до мережі центрального газопостачання. Для зберігання необхідні спеціальні ємності високого тиску, які розміщуються біля будинку.

Біогаз

Біогаз отримують при переробці біомаси, такої як відходи сільськогосподарських культур і органічні відходи. Останнім часом площа під сільськогосподарські культури для цілей отримання енергії безперервно зростає. Особливо високий вихід біогазу забезпечує, наприклад, кукурудза і цукровий буряк. На відміну від природного газу біогаз не є викопним видом палива, так що він може вироблятися необмежено. Біогаз можна закачувати в мережу природного газу. Однак особливу увагу слід приділити чистоті і якості газу.

Належна система обігріву

Не існує стандартного рішення при пошуку належної системи обігріву. Однак знайти таку систему, яка відповідає Вашим потребам, не складно. Поговоріть з фахівцями з ТМ Vaillant. Вони можуть допомогти Вам у плануванні Вашої нової опалювальної системи.

Знайдіть монтажника