Шукати
Отримати персональну консультаціюШукати
Сервісна підтримка
Отримати персональну консультацію

Поради для нових будівель

Ви шукаєте нову опалювальну систему? Ви можете скоротити витрати на опалення шляхом установки сучасної, економічної системи обігріву. Одночасно Ви можете внести значний внесок у захист навколишнього середовища.

Поновлювані джерела енергії є найкращим вибором, коли мова йде про обладнання для нового будинку. Але також і енергетично ефективні системи опалення на основі викопних видів палива скорочують витрати на опалення і викиди CO₂ в середньому на 30%. Тим не менш, не кожен тип опалювальної системи підходить для будь-якого будинку.

Заздалегідь почніть стадію проектування

При проектуванні нового будинку, якомога раніше врахуйте відповідний тип опалення. Таким чином, Ви зможете реалізувати свій будівельний проект відповідно до Вашої нової системи опалення.

Продуктивність Вашої опалювальної системи

Зрозуміло, Ваша нова опалювальна система повинна забезпечувати достатню кількість тепла. Те ж саме відноситься і до питної води: гаряча вода повинна бути доступною з будь-якого крана в будь-який час в будь-яких кількостях.

Бажано, щоб Ваша нова опалювальна система була досить гнучка для можливої модернізації. Таким чином, Ваша опалювальна система повинна задовольняти Ваші вимоги, навіть якщо потреби несподівано зростуть.

В опаленні важливу роль відіграє не тільки продуктивність, але і кількість енергії, яка витрачається на роботу системи. Тому може мати сенс з фінансової точки зору, інвестувати в більш ефективну систему для мінімізації витрат на опалення в довгостроковій перспективі.

Ваші потреби в опаленні та гарячій воді

Ваші потреби в кількості тепла і, відповідно, продуктивність системи опалення визначаються кількістю мешканців у Вашому новому будинку і опалювальною площею. Краще планувати цифри трохи вище, ніж Ваші максимальні вимоги. Це гарантує, що Ви зможете користуватися достатньою кількістю гарячої води, коли всі члени сім'ї вирішать одночасно прийняти душ.

Можна досить просто провести орієнтовний розрахунок енергоспоживання. Одиницею оплати за енергію, що постачається споживачеві енергетичними компаніями, є кіловат-година:

нагрівальна здатність в кВт (кількість м² x 80 Вт / м²: 1000)

+ Продуктивність гарячої води в кВт (приблизно 30% від наведеної вище величини)

= КВт номінальної теплової потужності

Відповідно до цієї формули, для дому з середнім споживанням енергії з житловою площею 130 кв. м результат складе від 13,5 до 14 кВт номінальної теплової потужності. Номінальна теплова потужність дорівнює максимально досяжній вихідній потужності опалювальної системи при безперервній роботі.

Фахівці-теплотехніки компанії Vaillant зможуть визначити точні потреби з урахуванням способу будівництва, площі підлоги, ізоляції фасаду та опалювального обладнання.

Гаряча вода: централізоване постачання або автономне

Яким чином Ви плануєте забезпечити подачу гарячої води? Ви можете обирати між баком в підвалі і водонагрівачем біля змішувача. Централізоване гаряче водопостачання за допомогою ємнісного водонагрівача є особливо зручним. Для більш низьких потреб ідеальним є малогабаритний комбінований бак. Тоді як економічний електричний водонагрівач підходить для окремих кранів, розташованих на великих відстанях один від одного.

Виберіть відповідне джерело енергії

Існує можливість повністю задовольняти свої потреби в теплі за рахунок відновлюваних джерел енергії, таких як тепло навколишнього середовища, сонячне тепло або за рахунок гранульованого палива. Таким чином, Ви будете готові до виснажування запасів викопних видів палива, зростання цін на енергію і посилення екологічних вимог.

Тим не менше, використання передових і високоефективних технологій, заснованих на копальних видах палива, також може бути доцільним. Все залежить від Ваших умов і переваг.

У Вас також є варіант ефективно поєднувати різні технології, наприклад, газо-конденсаційні котли і сонячні колектори.

Дізнайтеся більше про технології поновлюваних джерел енергії

Де розмістити нову систему обігріву

Незалежно від того, чи хочете Ви розмістити систему опалення в підвалі, в житловій зоні або на горищі, ми можемо запропонувати Вам правильне рішення для будь-якого варіанту розташування. Чим більше наданого простору, тим краще. Ми конструюємо наші сучасні опалювальні прилади таким чином, щоб вони володіли високою ефективністю і займали мало місця. Залежно від наявного простору в котельній можна вибрати різні опалювальні прилади.

Підвал є підходящим місцем для розміщення теплового насосу. Електрокотел і котел на твердому паливі разом з контейнером для зберігання палива також ідеально розміщувати в підвалі. Те ж саме стосується конденсаційних котлів і великих баків для гарячої води для багатосімейних будинків і комерційних компаній. Звичайно, Ви можете також встановити малогабаритний настінний обігрівач в підвалі, наприклад, якщо Ви хочете його використовувати як майстерню або спортзал.

Навіть якщо Ви ретельно розпланували кожен квадратний метр, завжди можна знайти місце для установки конденсаційного котла. Наші настінні опалювальні котли виробляються в багатьох діапазонах продуктивності для малих, середніх і великих потреб.

Хорошим місцем для розміщення газового конденсаційного котла з підтримкою від сонячної енергії - є горище. Найбільш підходящим є компактний газовий конденсаційний котел Vaillant із вбудованим баком з можливістю підключення сонячних колекторів. Коротка відстань до панелей сонячних колекторів знижує теплові втрати. Повітропровід/димохід можна провести безпосередньо через дах, димова труба при цьому не знадобиться.

Бажаний розподіл тепла

В цілому, чим більше площа обігріву, тим більш низьку температуру повинна забезпечувати нова опалювальна система, а отже, працювати більш ефективно. З точки зору енергетичних витрат ідеальною для обігріву нових будівель є система теплої підлоги. Вона заощаджує простір і може задовольнити Ваші теплові потреби при більш низьких температурах. Система теплих підлог - це відмінна база для сучасних систем, таких як тепловий насос або сонячна теплова система.

Фінансові витрати

Фінансові витрати на установку нової системи опалення можна значно скоротити при ретельному проектуванні та консультаціях. Вам не доведеться платити за все відразу. Переконайтеся, що нова система опалення може бути модифікована в майбутньому, наприклад, за рахунок сонячної теплової системи.

Належна система обігріву

Не існує стандартного рішення при пошуку належної системи обігріву. Однак знайти таку систему, яка відповідає Вашим потребам, не складно. Поговоріть з фахівцями з ТМ Vaillant. Вони можуть допомогти Вам у плануванні Вашої нової опалювальної системи.

Знайдіть монтажника