Шукати
Отримати персональну консультаціюШукати
Сервісна підтримка
Отримати персональну консультацію

Інновації для Вашого бізнесу

Уявіть, що Ви насолоджуєтесь літнім сонцем на пляжі або гуляєте взимку на вулиці та одночасно з цим, оптимізуєте витрати на опалення та гаряче водопостачання Вашого бізнесу. Звучить привабливо, чи не так? І відтепер це можливо.

Роботу інноваційного обладнання можна описати трьома словами – ефективність, надійність, екологічність. Це означає, що Ви витрачаєте менше грошей, отримуєте бездоганну якість та робите при цьому, свій внесок у покращення екологічної ситуації

Сонячна система auroFLOW plus представляє собою готовий інноваційний продукт для опалення та гарячого водопостачання. І так, це універсальне рішення для вашого бізнесу. Завдяки запатентованій антибліковій поверхні, сонячний колектор auroTHERM пропускає до 96% сонячних променів, дозволяючи таким чином підвищити коефіцієнт корисної дій до 78%.

Можливі різноманітні варіанти монтажу колектора, обмежені тільки Вашою фантазією: на плоский дах або дах під нахилом, на фасад або ґрунт (з використанням додаткових аксесуарів). Ви власник затишного ресторанчику або невеликого готелю – сонячна система auroFLOW plus забезпечить комфортні умови відпочинку для гостей Вашого закладу.

Ще один компонент, який забезпечить безпеку та довговічність служби всієї сонячної системи – Drain Back. Це унікальна система, яка захищає колектор від закипання в періоди, коли відбір тепла відсутній. Для того щоб рідина у колекторі не закипала, наносячи шкоду установці, Drain Back «зливає» її у спеціальну ємність. Коли роботу колектора необхідно відновити, рідина знову запускається у роботу. Таким чином, система завжди знаходиться у режимі готовності до роботи, виключаючи можливість простоїв через закипання.

Сонячна система auroFLOW plus Vaillant гармонійно доповнюється газовим конденсаційним котлом. Про ефективність конденсаційних котлів сказано багато. Та все ж є переваги, на яких варто зробити акцент. В першу чергу – це ефективність, коефіцієнт корисної дії обладнання за сезон в середньому досягає 108%!

Додайте до цього ще й можливість регулювати потужність роботи, що сприяє економному використанню електроенергії. Громіздкі, не естетичні котли давно не актуальні, прийшов час сучасного обладнання з ергономічним дизайном, простим та зрозумілим інтерфейсом управління. Пара років тому всі вищеперераховані переваги були доступні тільки приватному сектору, зараз є можливість інтегрувати таке обладнання в об’єкти бізнесу. Варто тільки уявити скільки часу, сил та енергії буде заощаджено і вибір стає очевидним.

Ми не пропонуємо обладнання – ми пропонуємо перевірене рішення яке, як і Ваш бізнес, буде працювати на Вас.