Шукати
Отримати персональну консультаціюШукати
Сервісна підтримка
Отримати персональну консультацію

Теплові насоси «повітря/вода»

Повітряно-водяні теплові насоси витягують енергію з повітря, що знаходиться у навколишньому середовищі.Вони всмоктують зовнішнє повітря і, вивільняючи тепло за допомогою фреонового контуру, роблять його доступним для цілей обігріву. Охолоджене повітря вивільняється в зовнішнє середовище.Повітряно-водяні теплові насоси ефективно працюють із зовнішнім повітрям при температурах до -20° C.

Для повітряно-водяних насосів не потрібні колодязі або земельні ділянки, для них необхідний тільки невеликий майданчик для установки зовнішнього модулю. Теплові насоси «повітря/вода» конструктивно являють собою або один блок тільки з одним зовнішнім модулем, або багатоблокову систему. Багатоблокова система складається із зовнішнього і внутрішніх модулів.

Повітряно-водяні насоси не вимагають переоснащення або окремих площ. Тому вони ідеально підходять для модернізації існуючих опалювальних установок. Системи з повітряно-водяними тепловими насосами можна легко доповнювати, наприклад, сонячними панелями і конденсаційними котлами. Повітряно-водяні теплові насоси є найдешевшим варіантом для придбання, проте вони мають порівняно низьку продуктивність.

Належна система обігріву

Не існує стандартного рішення при пошуку відповідної системи обігріву. Однак знайти таку систему, яка відповідає вашим потребам, нескладно. Проконсультуйтеся з фахівцями-теплотехніками Vaillant. Вони можуть допомогти вам у проектуванні Вашої нової опалювальної системи і порекомендують перевірену монтажну бригаду.

Знайдіть монтажника