Шукати
Отримати персональну консультаціюШукати
Сервісна підтримка
Отримати персональну консультацію

Теплові насоси «вода/вода»

Теплові насоси типу «вода/вода» використовують енергію грунтових вод.

Гідравлічний блок перекачує грунтову воду в тепловий насос з колодязя або свердловини. Тепло грунтових вод використовується для обігріву будівель та для отримання побутової гарячої води. Охолоджена грунтова вода проходить через поглинаючі свердловини і знову потрапляє в природний цикл. В цілому, дана система теплового насоса може використовувати існуючі колодязі і можна обійтися без буріння при реалізації падаючої та приймаючої свердловини.

Тим не менш, необхідно перевірити якість і кількість грунтової води. Теплові насоси «вода/вода» працюють досить ефективно завдяки високій середній температурі ґрунтових вод, яка протягом року становить 10 ° C. Відповідним чином оснащений тепловий насос можна також використовувати влітку для охолодження приміщень.

Належна система обігріву

Не існує стандартного рішення при пошуку відповідної системи обігріву. Однак знайти таку систему, яка відповідає Вашим потребам, не складно. Поговоріть з фахівцями з ТМ Vaillant.Вони можуть допомогти Вам у плануванні Вашої нової опалювальної системи.

Знайдіть монтажника